Москва хотіла маніпулювати політикою Вашингтона за допомогою агента у Конгресі США

20 майя 01:08 gazeta.ua
Конгресмен Дейн Рорабейкер розповів про попередження ФБР. Фото: US News

Москва намагалася завербувати в якості "агента впливу" відомого противника американських санкцій щодо Росії конгресмена Дейна Рорабахера.

Про це розповів сам конгресмен, повідомляє The New York Times.

У 2012 році в Капітолії агент ФБР попередив його, що російський шпигун намагався залучити Рорабахера як "агента впливу" – людину, яку Москва могла б використати, аби маніпулювати політикою Вашингтона.

Увага до Рорабахеру переключилася після того, як конгресмен-республіканець з Каліфорнії Кевін Маккарті розповів ЗМІ про зв'язки Рорабахера з Росією. "Я думаю, що є дві людини, яким платить Путін: Рорабахер і Трамп", – сказав конгресмен. Проте через якийсь час заявив, що просто невдало пожартував на цю тему.

Інформацію про спроби завербувати Рорабахера як "агента впливу" підтвердили колишні і діючі співробітники американських спецслужб.

Нагадаємо, що в США призначили спецпредставника для розслідування можливих зв'язків штабу Трампа з Москвою.

×


Комментарии
Читать Далее
Индия создаст специальную экономическую структуру для привлечения российских инвестиций

Индия впервые создаст специальную структуру, которая займётся привлечением в страну российских инвестиций в рамках Санкт-Петербургской Декларации РФ и Республики Индии, имеюзей целью открыть новые перспективы экономического сотрудничества.

17:17 mixednews.ru
Климкин обвинил Россию в организации глобальной хакерской атаки

Климкин заявил, что Россия пытается атаковать демократию по всему миру: "Россия вполне может стоять за всемирной хакерской атакой. Я убежден в этом".

16:57 nk.org.ua
Луческу получил деньги от Зенита

"Зенит" закрыл все финансовые вопросы с бывшим главным тренером Мирчей Луческу.

16:48 nk.org.ua