Дизайнер Анастасія Іванова відкрила corner в київському ЦУМі

19 майя 22:49 gazeta.ua

В оновленому київському ЦУМі відбулося офіційне відкриття corner українського дизайнера Анастасії Іванової. Активно працюючи на американському fashion-ринку, дизайнер продовжує розвивати свій бренд і в Україні.

"Для дизайнерського бренду важливо бути представленим в престижних місцях. Київський ЦУМ - саме таке місце міжнародного формату. Я бувала в подібних універмагах в Парижі, Нью-Йорку, Дубаї. Можу сказати, що в нашому мені подобається все - від організації до зовнішнього вигляду. Це відмінне іміджеве місце, гідне якісного бренду", - каже Анастасія Іванова.


 
Дизайнер Анастасія Іванова відсвяткувала відкриття бутіка в ЦУМі

На вечірці з нагоди відкриття гості могли також оцінити новинки сезону весна-літо 2017 від бренду ANASTASIIA IVANOVA. У колекції тільки жіночні вбрання - шифонові сукні з відкритою спиною, приталені топи, спідниці і жакети. Моделі представили ряд коротких нарядів, суконь на бретелях і з контрастною окантовкою.

"Часто працюю з жакардовим тканинами. Вони якісні. Багато моделей з жакарду тут представлені. Замовляю тканини в Західній Європі, тому що для мене дуже важлива якість виконання. Шиють вже в Україні наші майстрині. Багато часу приділяю вивороту виробу. Я називаю його душею сукні", - додає Анастасія.

Гостями відкриття стали Анна Добриднєва, Иллария, Олександра Кучеренко, Алла Костромічова, Яніна Соколова, Монро, Анжеліка Рудницька, Ольга Цибульська. Ведучою вечора стала Соломія Вітвіцька.


 
Дизайнер Анастасія Іванова відсвяткувала відкриття бутіка в ЦУМі
"Перше плаття від Анастасії Іванової з'явилося в моєму гардеробі ще з першої її колекції 8 років тому. Для мене це була знакова подія, тому що суконь взагалі не одягала, - розповідає співачка Анна Добриднєва. - Настя порадила одягнути щось нове. Змогла поміняти моє сприйняття світу. Тепер вважаю, що дівчина у сукні з червоними губами обов'язково повинна відкривати всі двері. Настині сукні мені дуже допомогли".

У минулому році дизайнер відкрила свій шоурум в престижному районі Soho на Манхеттені в Нью-Йорку. Двічі показ від Анастасії Іванової був в офіційному графіку New York Fashion Week.


Комментарии
Читать Далее
"Яндекс" выступил с официальным заявлением по поводу обысков СБУ

В российской интернет-компании заявили, что консультируются с юристами с тем, чтобы "предпринимать необходимые юридические действия для защиты команды "Яндекс.Украина".

Вчера, 23:28 nk.org.ua
Российский стоматолог удалила пациентке 22 здоровых зуба

В Санкт-Петербурге возбуждено уголовное дело о мошенничестве против врача-стоматолога из частной клиники, удалившей пациентке 22 здоровых зуба.

Вчера, 23:18 nikvesti.com
Яндекс ответил на обвинения в передаче данных РФ

В компании завили, что у сотрудников, ни руководства Яндекс. Украина нет доступа к персональным данным пользователей.

Вчера, 23:15 korrespondent.net