Всеукраїнський дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри" знову відбудеться у Скадовську

19 майя 20:00 gazeta.ua

XV Ювілейний Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри" відбудеться з 4 по 6 серпня 2017 року. Головний конкурс фестивалю – вокальний, конкурсанти змагатимуться у 6-ти номінаціях. Спершу буде проведено відбір через інтернет - планується прослуховування понад 1 тис. дітей. Буде відібрано 200 юних вокалістів на живе прослуховування, яке відбуватиметься у Києві на базі однієї з вокальних студій. За його результатами визначаться 50 найкращих. Вони поїдуть до Скадовська Херсонської області, де на головній сцені на міській набережній стартує безпосередньо фінальна частина конкурсу. 4 серпня тут відбудеться півфінал, 5 серпня – фінал, а 6 серпня – визначиться переможець Гран-прі та пройде гала-концерт.

Також у рамках фестивалю планується проведення хореографічних майстер-класів, флеш-мобу, пляжних ігор, дискотеки, конкурсу малюнків та скульптур з піску, графіті тощо. Підтримають учасників фестивалю та покажуть свої шоу популярні українські виконавці, серед яких обов'язково будуть випускники "Чорноморських Ігор". У заходах фестивалю планується задіяти понад 3 тисячі дітей. Очікується, що події "Чорноморських Ігор" відвідають понад 50 тисяч глядачів. Ювілейний XV фестиваль пройде за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради і особисто їх очільників Андрія Гордєєва та Владислава Мангера.


 
Настя Каменських на "Чорноморських іграх"

"Чорноморські Ігри" - дитячий фестиваль, який стає мистецькою візитівкою Херсонщини, що позитивно впливатиме на розвиток туризму в області та робитиме місто Скадовськ головним центром дитячого фестивального руху. Він заснований у 1998 році президентом компанії "Таврійські Ігри" Миколою Баграєвим, щорічно проводився у Скадовську у розпал курортного сезону. За час свого проведення "Чорноморські Ігри", що проходять під слоганом "Казка на березі Чорного моря", перетворилися на наймасштабніший та найпрестижніший дитячий фестиваль на території України. Його учасниками стають талановиті діти з усіх куточків України віком від 6 до 16 років. Серед найвідоміших випускників "Чорноморських Ігор" різних років – такі успішні співаки, як Тіна Кароль, Надія Дорофєєва, Настя Каменських, Іван Дорн, Олександр Панайотов, Міка Ньютон та багато інших.Комментарии
Читать Далее
"Яндекс" выступил с официальным заявлением по поводу обысков СБУ

В российской интернет-компании заявили, что консультируются с юристами с тем, чтобы "предпринимать необходимые юридические действия для защиты команды "Яндекс.Украина".

Вчера, 23:28 nk.org.ua
Российский стоматолог удалила пациентке 22 здоровых зуба

В Санкт-Петербурге возбуждено уголовное дело о мошенничестве против врача-стоматолога из частной клиники, удалившей пациентке 22 здоровых зуба.

Вчера, 23:18 nikvesti.com
Яндекс ответил на обвинения в передаче данных РФ

В компании завили, что у сотрудников, ни руководства Яндекс. Украина нет доступа к персональным данным пользователей.

Вчера, 23:15 korrespondent.net