5 цікавих фактів про автовиробника Lotus Cars

20 майя 08:02 gazeta.ua

19 травня 1928 року народився Колін Чепмен, інженер і керівник гоночних команд автоспорту.У 1952 році він заснував компанію Lotus, яка в кінці 1950-х прийшла в гонки гран-прі. Gazeta.ua пропонує 5 фактів про ангійського виробника Lotus Cars.

1. Звідки взялася назва Lotus досі таємниця. Чепмен ніколи і не зізнавався, чому він вибрав для своєї фірми саме цю назву. Кажуть, що виснажлива праця, пов'язана з будівництвом гоночної машини, так само наганяє сон, як і аромат лотоса.

2. Компанія Aston Martin зверталась до Lotus для створення першої оригінальної версії V12 Vanquish.

3. З 1980-1990 років General Motors володів Lotus. Коли GM працював над потужною версією Corvette, ZR-1, то звернувся в Lotus підтримати в розробці двигуна. Lotus взяв small block і зробив з нього 375 сильного V8 LT5.


4. Медична Lotus Evora здатна розігнатися з місця до 100 км/год за 4,8 сек. і розвинути 300 км/год максимальної швидкості.

5. Чепмен першим став фарбувати гоночні автомобілі в кольори спонсорів команд. Чорний з золотом "Lotos-JPS", виглядав ефектно, бо був повністю пофарбований у кольори спонсора - тютюнової фірми.

Комментарии
Читать Далее
Полиция ищет возможных жертв николаевского похитителя детей

Полиция в Николаеве, при расследовании дела 48-летнего мужчины, который признался в похищении школьника, обращается к гражданам, члены семей которых стали участниками подобных событий, но в силу определенных причин не уведомили правоохранителей, с просибо

Вчера, 23:36 nikvesti.com
"Яндекс" выступил с официальным заявлением по поводу обысков СБУ

В российской интернет-компании заявили, что консультируются с юристами с тем, чтобы "предпринимать необходимые юридические действия для защиты команды "Яндекс.Украина".

Вчера, 23:28 nk.org.ua
Российский стоматолог удалила пациентке 22 здоровых зуба

В Санкт-Петербурге возбуждено уголовное дело о мошенничестве против врача-стоматолога из частной клиники, удалившей пациентке 22 здоровых зуба.

Вчера, 23:18 nikvesti.com