ТОП-3 способи мати ідеальне тіло без дієт та тренувань

19 майя 13:35 gazeta.ua

Зайві сантиметри на талії у літньому сезоні зовсім недоречні. Пропонуємо вам три способи, як досягти ідеальних форм без виснажливих дієт та тренувань.

Дихання

Скинути кілька зайвих кілограмів допоможе дихальна гімнастика. Обов'язкове правило під час виконання: вдих та видих здійснюються не грудною кліткою, а животом. Тонка талія, кубики преса, опрацювання глибоких м'язів живота досягаються при щоденному виконанні комплексу дихальних вправ. Почати можна з 15 хвилин в день.

Контрастний душ

Спосіб спрацьовує в комплексі з іншими методами. Приймаючи душ, в кінці процедури, чергуйте температуру води - від холодної до гарячої. Необхідно пам'ятати, що контраст температур повинен наростати поступово. При правильному застосуванні та відсутності протипоказань такий прийом позбавляє від зайвих кілограмів та целюліту. Допомагає боротися з рядом захворювань, таких як ожиріння, аритмія та вегето-судинна дистонія.

Масаж

У боротьбі з жировими відкладеннями найефективніше водний, банковий, медовий та ручний щипковий види масажу. Процедури дозволяють роздрібнити жирові запаси та поліпшити кровообіг. Масаж можна проводити самостійно в домашніх умовах. Сеанси повинні бути систематичними та проводитися курсом.

На порозі літнього сезону, жінки починають активно готуватися до сезону коротких суконь та міні-бікіні. Аби надихнутися на майбутні звершення, пропонуємо вам переглянути добірку яскравих прикладів схуднення.Комментарии
Читать Далее
В Одессе напали на журналистку: "Брызнули баллоном, потом били по лицу"

На одесского журналиста, участника расследовательской "Группы 2 мая", движений "Генпротест" и "Зеленый лист" и блогера издания "Думская" Светлану Подпалую напали неизвестные.

17:55 kp.ua
Ветеран нелегальной разведки рассказал, как НАТО хотела "расчленить" Россию

НАТО планировала после развала СССР разделить Россию на небольшие части, на этот счет есть добытые документы, хранящиеся в архиве отечественной разведки

17:54 nk.org.ua
Льюис Хэмилтон выиграл квалификацию Гран-при Азербайджана

Британский пилот установил рекорд круга в Баку

17:50 www.segodnya.ua