5 відомих хвороб, яких насправді не існує

19 майя 12:52 gazeta.ua

З-поміж усіх хвороб є кілька, які люди самі вигадали. Вони поступово настільки увійшли в повсякженне життя, що мало хто знає, що їх не існує. Деякі з них настільки стали відомими, що важко повірити в їх несправжність.

Застуда

Такого захворювання не існує. Найчастіше, це звичайний нежить, підвищена температура або будь-яка з більш, ніж сотні можливих симптомів. Головне пам'ятати, що якщо симптоми зберігаються протягом 5 днів, то негайно варто звернутися до лікаря.

Нервовий зрив

У людини не буває нервового зриву. Його часто плутають із загостренням психічного захворювання.

Алергія на глютен

Глютен - білок, який міститься в ячмені, пшениці та інших злакових. Іноді після їх вживання у людини з'являється алергічна реакція, яка ніяк не є алергією на глютен. Така реакція проявляється при такому захворюванні, як целіакія - реакція імунної системи на глютен.

Якщо ви з'їли пшениці і у вас з'явилася алергія, але на ячмінь її не виявлялося - у вас просто алергія на пшеницю.

Шлунковий грип

Грип є вірусним захворюванням, при якому температура тіла підвищується до 38,5ºC, з'являється закладеність носа, біль у горлі. Однак ніяких симптомів, які будуть пов'язані зі шлунком у грипу немає.

Найчастіше блювота і пронос є гастроентеритом. Правильно буде назвати шлунковий грип "кишковим вірусом" або "хворобою шлунка".

Атипова пневмонія

Такого поняття в медицині немає і під ним розуміється хронічний кашель або легка пневмонія. Вони безпечні для пацієнта і не вимагають госпіталізації.

Зазвичай такий діагноз ставиться в тих випадках, коли лікар не знає точного лікування і просто перебирає можливі варіанти лікування. Допомогло - добре .. Не допомогло - лікар буде шукати іншу причину.


Комментарии
Читать Далее
Ветеран нелегальной разведки рассказал, как НАТО хотела "расчленить" Россию

НАТО планировала после развала СССР разделить Россию на небольшие части, на этот счет есть добытые документы, хранящиеся в архиве отечественной разведки

17:54 nk.org.ua
Льюис Хэмилтон выиграл квалификацию Гран-при Азербайджана

Британский пилот установил рекорд круга в Баку

17:50 www.segodnya.ua
МЗС України прокоментувало візит Путіна до Криму

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з візитом президента РФ до окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба МЗС. "Українська сторона вважає згаданий візит та інші т. зв. "поїздки" російських посадовців до тимча

17:48 gazeta.ua