Як струшування впливає на мозок дитини

19 майя 12:00 gazeta.ua

За кілька секунд, батьки самі того не знаючи, пошкоджують головний мозок дитини. Це відбувається під час струшування, яке провокує травму голови, руйнуючи клітини, які поставляють кисень в мозок. Один з чотирьох немовлят помирає від травм, викликаних струшуванням.

Про це пише видання The Sun.

Щоб наочно показати наслідки емоційної поведінки батьків, одна німецька компанія у місті Штутгарт створила імітаційну ляльку "Shaken Baby". Коли вона здригається, загоряються червоні лампи, щоб показати, які ділянки головного мозку дитини пошкоджені.

Коли немовля струшують, його мозкові клітини руйнуються, адже мозок переміщається в черепі назад і вперед. М'язи в шиї дитини слабкі і часто борються, щоб підтримати їх важку голову, оскільки вони вражені.

Дратівливість, відсутність апетиті, судоми, бліда або синюшна шкіра і проблеми з диханням - ключові ознаки немовляти, який постраждав від струшування. Необхідно відразу викликати лікаря. Це може призвести до серйозних симптомів, включаючи смерть.


Комментарии
Читать Далее
Одесский аэропорт покупает современную пожарную машину за 10 миллионов

Почти 10 миллионов гривен потратит коммунальное предприятие «Международный аэропорт «Одесса» на современный аэродромный пожарный автомобиль тяжелого типа.

17:19 nk.org.ua
Индия создаст специальную экономическую структуру для привлечения российских инвестиций

Индия впервые создаст специальную структуру, которая займётся привлечением в страну российских инвестиций в рамках Санкт-Петербургской Декларации РФ и Республики Индии, имеюзей целью открыть новые перспективы экономического сотрудничества.

17:17 mixednews.ru
Климкин обвинил Россию в организации глобальной хакерской атаки

Климкин заявил, что Россия пытается атаковать демократию по всему миру: "Россия вполне может стоять за всемирной хакерской атакой. Я убежден в этом".

16:57 nk.org.ua