П'ять причин приїхати в санаторій "Медобори"

19 майя 07:00 gazeta.ua
 
Найважливіша перевага ”Медоборів” — власні свердловини з сірководневою та мінеральною натрій-хлоридною водами

Чому для лікування та відпочинку треба їхати в "Медобори"? По-перше, це можливість комплексного лікування із застосуванням різноманітних сучасних засобів. Усі вони лікують від хвороб опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної систем, гінекологічних, шкірних та ендокринних захворювань.

По-друге, це широкий комплекс нетрадиційних методів. Це пивотерапія — лікування живим нефільтрованим пивом. Іпотерапія — лікування верховою їздою. Болюсотерапія — лікування блакитною глиною. Застосовують апітерапію — лікування продуктами бджільництва та гірудотерапію — п'явками. Також лікують випарами соляної печери й холодом — кріотерапія.

По-третє, тут вдале розташування двох спальних корпусів із одно- та двомісними номерами, в яких можуть жити 350 осіб. А також лікувального корпусу та їдальні. Усі ці будівлі з'єднані переходами. Тому можна швидко дістатися до діагностичних і консультаційних кабінетів за будь-якої погоди. Поряд є їдальня на 350 місць, бар, кіноконцертний зал, бібліотека, поштове відділення та багато зручностей для відпочинку.

Четверта причина відвідати санаторій і одночасно найважливіша перевага "Медоборів" — власні свердловини з сірководневою та мінеральною натрій-хлоридною водами, сульфатно-гідрокарбонатне торфоболото та блакитна глина. Такого комплексу природних лікувальних скарбів не має жоден курорт в Україні.

П'ята причина — нові методи лікування, що активно впроваджують у санаторії. Це — ударно-хвильова терапія та комп'ютерна витяжка хребта.

Однак головне надбання "Медоборів" — люди. Медики та обслуговуючий персонал є професіоналами своєї справи. Вони створюють атмосферу гарного настрою, котра ще більше сприяє покращенню здоров'я. При цьому вони пишаються своєю історією та дотримуються девізу першого конопківського курорту — Vobis et posteritati. Що з латинської перекладається, як "Вам і нащадкам".

Санаторій "Медобори", Україна, 48122

Тернопільська область, Теребовлянський район, c. Конопківка, вул. Лесі Українки, 22. Тел. (03551) 2 22 67, тел./факс: (03551) 5 12 33. Сайт: www.medobory.com.uaКомментарии
Читать Далее
Тимошенко призывает к участию в референдуме по запрету продажи сельхозземли

Лидер ВО «Батькивщина» Юлия Тимошенко призывает украинцев принять участие во Всенародном референдуме по запрету продажи сельскохозяйственной земли, который проводит партия «Батькивщина». Об этом она сегодня заявила журналистам в кулуарах

21:20 nk.org.ua
Lamborghini построит новый цех из-за кроссовера Urus

Lamborghini во всю готовится к запуску производства кроссовера Urus. Так, компания начала строительство нового окрасочного цеха, предназначенного специально для этой модели

21:15 nk.org.ua
Какая польза украинцам от передела рынка между банками и финкомпаниями

На украинском финансовом рынке происходит новый передел. Небольшие банки и финансовые компании пытаются отхватить себе клиентов, интересующихся денежными переводами, валютообменом и платежами, все меньше претендуя на депозитный сегмент и кредитование юрид

21:00 nk.org.ua