П'ять причин приїхати в санаторій "Медобори"

19 майя 07:00 gazeta.ua
 
Найважливіша перевага ”Медоборів” — власні свердловини з сірководневою та мінеральною натрій-хлоридною водами

Чому для лікування та відпочинку треба їхати в "Медобори"? По-перше, це можливість комплексного лікування із застосуванням різноманітних сучасних засобів. Усі вони лікують від хвороб опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної систем, гінекологічних, шкірних та ендокринних захворювань.

По-друге, це широкий комплекс нетрадиційних методів. Це пивотерапія — лікування живим нефільтрованим пивом. Іпотерапія — лікування верховою їздою. Болюсотерапія — лікування блакитною глиною. Застосовують апітерапію — лікування продуктами бджільництва та гірудотерапію — п'явками. Також лікують випарами соляної печери й холодом — кріотерапія.

По-третє, тут вдале розташування двох спальних корпусів із одно- та двомісними номерами, в яких можуть жити 350 осіб. А також лікувального корпусу та їдальні. Усі ці будівлі з'єднані переходами. Тому можна швидко дістатися до діагностичних і консультаційних кабінетів за будь-якої погоди. Поряд є їдальня на 350 місць, бар, кіноконцертний зал, бібліотека, поштове відділення та багато зручностей для відпочинку.

Четверта причина відвідати санаторій і одночасно найважливіша перевага "Медоборів" — власні свердловини з сірководневою та мінеральною натрій-хлоридною водами, сульфатно-гідрокарбонатне торфоболото та блакитна глина. Такого комплексу природних лікувальних скарбів не має жоден курорт в Україні.

П'ята причина — нові методи лікування, що активно впроваджують у санаторії. Це — ударно-хвильова терапія та комп'ютерна витяжка хребта.

Однак головне надбання "Медоборів" — люди. Медики та обслуговуючий персонал є професіоналами своєї справи. Вони створюють атмосферу гарного настрою, котра ще більше сприяє покращенню здоров'я. При цьому вони пишаються своєю історією та дотримуються девізу першого конопківського курорту — Vobis et posteritati. Що з латинської перекладається, як "Вам і нащадкам".

Санаторій "Медобори", Україна, 48122

Тернопільська область, Теребовлянський район, c. Конопківка, вул. Лесі Українки, 22. Тел. (03551) 2 22 67, тел./факс: (03551) 5 12 33. Сайт: www.medobory.com.uaКомментарии
Читать Далее
Ветеран нелегальной разведки рассказал, как НАТО хотела "расчленить" Россию

НАТО планировала после развала СССР разделить Россию на небольшие части, на этот счет есть добытые документы, хранящиеся в архиве отечественной разведки

17:54 nk.org.ua
Льюис Хэмилтон выиграл квалификацию Гран-при Азербайджана

Британский пилот установил рекорд круга в Баку

17:50 www.segodnya.ua
МЗС України прокоментувало візит Путіна до Криму

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з візитом президента РФ до окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба МЗС. "Українська сторона вважає згаданий візит та інші т. зв. "поїздки" російських посадовців до тимча

17:48 gazeta.ua