"Батько глянув, що жінка от-от родить, і втік із хати"

19 майя 08:00 gazeta.ua

— Она не хочет вернуть детей. Ушла сама домой с род­дома. Ни разу детей не навещала. Такой матери их отдавать нельзя, — говорить поліцейський 33-річний Сергій ­Арєшкін з міста Ізмаїл на Одещині. Торік 20 жовтня прийняв пологи в сусідки по дачі 31-річної Тетяни Олару. Народила двійнят — хлопчика та дів­чинку.

— Прибігає до мене її співмешканець. Кричить: "У Тані почалися пологи". Попросив мого батька побути з нею, доки "швидку" побіжить зустрічати. Він глянув, що жінка от-от родить, і втік із хати. Каже: "Я не готовий. Йди ти", — розповідає Сергій. — Нас вчили по картинках, як приймати екстрені пологи. Поставив чайник води. Вимив руки і взявся до роботи. Одразу жінку заспокоїв, що маю уявлення, як все робити. А сам страшенно хвилювався. Та як почалися роди, здалося, що приймаю десятий раз.

Жінка не знала, що очікує двійню. Першим вийшов хлопчик. Ви­явився слабкий. Потім породілля знову закричала. Бачу, ніжками йде ще одна дитина. Дівчинка легко вийшла. За 20 хвилин все закінчилося. У цей момент у хату забіг фельдшер і перерізав пуповину. Я помагав пеленати дітей. Потім їх відвезли до лікарні.

Немовлята народилися з вагою по 1150 г. Назвали Сергієм і Юлею. Хлопця — на честь поліцейського. Він дітей охрестив. Має 10 похресників.

— Двійнят віддали до дитячого будинку. Тиждень тому був у них, — каже Сергій Арєшкін. — Доглянуті, вміють сидіти. Навіть на моїх дітей схожі. Їхня мати ще в пологовому написала від них відмову. Я просив одуматися. Тепер каже, її залякали соціальні служби. Виявляється, медсестра оглянула її хату й визначила, що вона не придатна для життя дітей. Повідомила соціального працівника. Але вона сама жодного разу не поцікавилася сином і донькою. Її старших двох дітей виховують дід із бабою в Західній Україні. Позбавлена батьківського піклування. Тому й задумав всиновити двійню.

Сергій із дружиною 30-річною Іриною виховують доньку 8-річну Ангеліну й Івана, 5 років.

— Сказав про це дружині. Вона — нет, ни в какую. Посварилися, — продовжує. — Можу зрозуміти. Я весь час у роз'їздах, все ляже на її плечі. Думає, чи матеріально потягнемо ще двох дітей. А я готовий. Мабуть, не випадково трапилися мені ці діти. Якщо Іра погодиться, одразу напишу офіційно заяву на всиновлення.

Поки що провідую їх, купляю дитяче харчування. Беру на руки, а вони навіть не плачуть. Соціальній службі сказав про своє бажання. Почали мене відговорювати. Мовляв, слабкі. А мої діти чекають брата й сестру. Ангеліна ледь не плаче, просить привезти їх нарешті.

Подружжя мешкає в батьківській трикімнатній квартирі.

— Матері не стало 10 років тому. Батько уступив нам квартиру. Сам женився і орендує житло, — додає Сергій. — Місця всім вистачило б, хоч живемо від зарплати до зарплати.

×


Комментарии
Читать Далее
Тимошенко призывает к участию в референдуме по запрету продажи сельхозземли

Лидер ВО «Батькивщина» Юлия Тимошенко призывает украинцев принять участие во Всенародном референдуме по запрету продажи сельскохозяйственной земли, который проводит партия «Батькивщина». Об этом она сегодня заявила журналистам в кулуарах

21:20 nk.org.ua
Lamborghini построит новый цех из-за кроссовера Urus

Lamborghini во всю готовится к запуску производства кроссовера Urus. Так, компания начала строительство нового окрасочного цеха, предназначенного специально для этой модели

21:15 nk.org.ua
Какая польза украинцам от передела рынка между банками и финкомпаниями

На украинском финансовом рынке происходит новый передел. Небольшие банки и финансовые компании пытаются отхватить себе клиентов, интересующихся денежными переводами, валютообменом и платежами, все меньше претендуя на депозитный сегмент и кредитование юрид

21:00 nk.org.ua