Скільки квартир можна купити в різних містах за одну столичну

21 апреля 21:10 gazeta.ua

За 2 квартири у столиці можна придбати 3 у Дніпрі чи Харкові. Наскільки вигідно можна обміняти столичне помешкання на квартиру в інших містах України, з'ясували аналітики Krysha.ua.

У Києві зростає попит на житло, а в регіонах - падає. На початку квітня ціни на квартиру зросли на 0,1% до 860 доларів за квадратний метр. Ціни на однокімнатні квартири в стартують від 18-30 тис. доларів і сягають 230 тис. доларів.

В Одесі ціни не відстають від столичних. За квартиру на 40 "квадратів" просять 30 тис. доларів.

"Перебираючись з Києва ближче до моря, можна лише дещо збільшити площу житла", - говорить керівник порталу Володимир Богорада.

У Дніпрі квартира на 32 "квадрта" коштує 21 тис. доларів. За "квадрат" просять 580 доларів. За дві квартири в столиці можна придбати три у Дніпрі. Така ж ситуація і в Харкові. Втриче дешевші за столичні ціни за квдаратний метр в Івано-Франківську - 375 доларів. За 15,7 тис. можна придбати житло на 42 квадратних метри.

У чотири рази дешевша нерухомість у менших містах, як Нова Каховка. Там апартаменти на 102 "квадрати" обійдуться у 18,3 тис. доларів.

"Натомість за однокімнатну квартиру у Берліні можна придбати декілька в Києві", - підсумовує Богорада.

У передмісті Києва не будують елітного житла. Через це квадратний метр дешевший на 20-30% порівняно зі столицею.

Комментарии
Читать Далее
У Порошенко ответили на провокацию Путина во Франции о "русской" Анне Ярославне

Дмитрий Шимкив отметил, что Путин попытался ввести всех "в заблуждение – Анна Киевская, королева Франции, из Киева, не из Москвы"

06:32 www.segodnya.ua
Андрей ПИОНТКОВСКИЙ: "Путин что-то задумал"

Вождь не может придти на прямую линию, поджав хвост.

06:30 uainfo.org
Світлана Лобода тікала з нічного клубу катером

Майже сотня людей зірвали концерт співачки Світлани Лободи в Одесі. 28 травня мала виступити в нічному клубі "Ібіца" на міському пляжі Аркадія. Проукраїнські активісти підійшли до клубу близько 20:00. Акція проходила мирно. Люди звинуватили артистку в ре

06:25 gazeta.ua