Аграрії примушують нардепів Бакуменка і Козаченка зробити вибір

21 апреля 20:05 gazeta.ua

На засіданні Політради Аграрної партії сьогодні було ухвалено заяву, в якій політсила засуджує економічну політику влади, що призвела до поглиблення кризи в Україні. У зв'язку з цим аграрії звернулися до своїх однопартійців-депутатів усіх рад з вимогою покинути фракції БПП або вийти з Аграрної партії.

Таку заяву сьогодні одноголосно було підтримано на засіданні політичної ради Аграрної партії. Отож, депутати Верховної Ради та місцевих рад, що суміщають членство в Аграрній партії із роботою в провладних фракціях, поставлені перед вибором. Зокрема, в такій ситуації опинилися нардепи Олександр Бакуменко та Леонід Козаченко.


Леонід Козаченко входить до фракції "Блок Петра Порошенка". Він очолює підкомітет у парламентському комітеті з питань аграрної політики

"Аграрна партія не бере відповідальності за дії нинішньої влади, які поставили країну на межу економічної та соціальної катастрофи. Тому від імені виборців та однопартійців вимагаємо від депутатів-аграріїв усіх рівнів: якщо ви є народним депутатом в одній із провладних парламентських фракцій – терміново вийдіть із фракції або припиніть членство в Аграрній партії; якщо ви є депутатом-аграрієм в одній із місцевих рад, але не поділяєте принципи Аграрної партії, – покиньте лави партії та складіть депутатські повноваження", - йдеться в заяві.

Народного депутата Олександра Бакуменка (на фото), як і його колегу Леоніда Козаченка критикували за те, що, входячи до складу інших фракцій, вони голосували всупереч позиції Аграрної партії


Голова Аграрної партії Віталій Скоцик навів дані соціологічних досліджень про те, що 72% українців переконані, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку.

"Це і є промовиста, і точна оцінка дій уряду. Замість розвитку економіки бачимо політику постійних позик, що поступово перетворює Україну на державу-банкрута. Заради продовження співпраці з МВФ влада взяла на себе зобов'язання поспіхом відкрити ринок землі сільськогосподарського призначення з 2018 року. У нинішніх умовах ринок землі обернеться грабунком народу, дестабілізує ситуацію в Україні і, як наслідок, вплине на ситуацію у Європі", - переконаний політик.

"Три роки тому ми підтримали обрану народом владу, що декларувала реформи. Сьогодні ж бачимо, що вона цинічно зрадила свій народ і не заслуговує нашої підтримки", - переконані в Аграрній партії.


У середовищі Аграрної партії вже критикували нардепів Олександра Бакуменка, Леоніда Козаченка та інших депутатів різних рівнів за те, що, входячи до складу інших фракцій, вони голосували всупереч позиції Аграрної партії, членами якої вони є.


Заява Аграрної партії України. Політсила засуджує економічну політику влади, що призвела до поглиблення кризи в Україні. Від однопартійців-депутатів усіх рад вимагають залишити фракцію БПП або вийти з Аграрної партії

Комментарии
Читать Далее
У Порошенко ответили на провокацию Путина во Франции о "русской" Анне Ярославне

Дмитрий Шимкив отметил, что Путин попытался ввести всех "в заблуждение – Анна Киевская, королева Франции, из Киева, не из Москвы"

06:32 www.segodnya.ua
Андрей ПИОНТКОВСКИЙ: "Путин что-то задумал"

Вождь не может придти на прямую линию, поджав хвост.

06:30 uainfo.org
Світлана Лобода тікала з нічного клубу катером

Майже сотня людей зірвали концерт співачки Світлани Лободи в Одесі. 28 травня мала виступити в нічному клубі "Ібіца" на міському пляжі Аркадія. Проукраїнські активісти підійшли до клубу близько 20:00. Акція проходила мирно. Люди звинуватили артистку в ре

06:25 gazeta.ua