Після заборони тримати дельфінів в неволі у косатки народились малюки

21 апреля 18:51 gazeta.ua
Малюки косатки не віддаляються від матері. Фото: Fishki.net

Двоє косаток прийшли на світ після того, як в океанаріумі припинили програму з утримання дельфінів в неволі. Це сталося у штаті Техас в Америці. Повідомляє Associated Press.

Мамі-косатці на прізвисько Такара 25 років. Її малята народилися в присутності іхтіологів, які багато років займалися тренуванням дельфінів.

Припинити роботу океанаріуму вирішили в 2016 році. Такара на той час була вагітною і розродилася тільки тепер. Тварини її виду виношують потомство впродовж 18-ти місяців.

"Вони виглядають гарно. Розглядаються, плавають. Схоже, що вони сильні та здорові. З ними буде все добре", - сказав після появи малих на світ ветеринар Тод Робек.


Малюки не віддаляються далеко від своєї матері та активно пірнають з нею. Новонароджені - останні косатки, які народилися в техаському штучному басейні.

"Хвилювання та любов, які я почуваю, ці переміни. Мить, яку я ніколи не забуду", - каже Еммі Маккой, керівник океанаріуму.

Косатки - за найбільші хижі дельфіни. Самці досягають довжини 6-7 м., самиці - до 6 м. На відміну від більшості дельфінів мають не загострені, а широкі та овальні плавці. Вони ніколи не нападали на людину, окрім випадків, коли на тварин полювали.


Співробітниця американського дельфінарію SeaWorld 40-річна Давн Браншо загинула в результаті нападу косатки прямо під час вистави. Інцидент стався в місті Орландо, в штаті Флорида. Очевидці розповіли, що дельфін-косатка на самому початку шоу схопив дресирувальницю, яка щойно закінчила розповідати глядачам зміст майбутньої вистави.

Комментарии
Читать Далее
У Порошенко ответили на провокацию Путина во Франции о "русской" Анне Ярославне

Дмитрий Шимкив отметил, что Путин попытался ввести всех "в заблуждение – Анна Киевская, королева Франции, из Киева, не из Москвы"

06:32 www.segodnya.ua
Андрей ПИОНТКОВСКИЙ: "Путин что-то задумал"

Вождь не может придти на прямую линию, поджав хвост.

06:30 uainfo.org
Світлана Лобода тікала з нічного клубу катером

Майже сотня людей зірвали концерт співачки Світлани Лободи в Одесі. 28 травня мала виступити в нічному клубі "Ібіца" на міському пляжі Аркадія. Проукраїнські активісти підійшли до клубу близько 20:00. Акція проходила мирно. Люди звинуватили артистку в ре

06:25 gazeta.ua