Україна посідає останнє місце у Європі з кінопрокату

21 апреля 17:17 Gazeta.ua
В Україні в кілька разів менше кінотеатрів, ніж в сусідів. Фото facebook

Україна посідає останнє місце у Європі по кінопрокату

Кількість кінотеатрів і відвідуваність фільмів в Україні є найнижчою в Європі. В нас налічують 380 кінотеатрів, в Німеччині, Франції і Британії від 3 до 5 тис, у США - 40 тис.

Про це в коментарі Gazeta.ua розповів голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

"Україна в цьому плані серйозно пасе задніх в порівнянні із іншими країнами Європи. Зараз активно працюємо із власниками українських прокатів. Якщо вони показуватимуть українські кінофільми - то матимуть підтримку як фінансову, так і організаційну від держави. Першими отримуватимуть в прокат нові стрічки. Зараз за підтримки Держкіно створюється 50 повнометражних і мультиплікаційних фільмів. Хоча кілька років тому не було жодного. Єдина вимога - високий рівень контенту, адже глядач піде тільки на якісне кіно", - розказав Іллєнко.

Президент Порошенко 20 квітня підписав закон щодо підтримки кіноіндустрії. Право на державне фінансування отримує виключно кінопродукція українською і кримськотатарською мовами.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда