Кияни закликають бойкотувати ОККО за незаконне будівництво АЗС

21 апреля 17:33 Gazeta.ua

Мережа АЗС ОККО, певно, розширюється, і прагне збудувати чергову свою заправочну станцію у Дарницькому районі в заповідному урочищі "Бичок". Активісти неодноразово намагалися блокувати спроби будівельників вирізати дерева, проте ліс все одно ліг. На разі вже 2 тижні будівельні роботи на майданчику майбутньої АЗС не ведуться. Місцеві мешканці блокують доступ до будівництва важкій техніці, і для цього чергують, навіть, вночі.

На діалог з жителями району, які намагаються зберегти парк під своїми вікнами, в ОККО категорично не йдуть. Тож, кияни вирішили закликати українців байкотувати АЗС компанії.

"Думаю, #ОККО потрібен бойкот. Вже друге скандальне будівництво АЗС, де вони нехтують здоровим глуздом і законами.

Дарничани пишуть, що ОККО хоче побудувати АЗС у них під вікнами (!)

Крім того, ОККО хоче вирубувати заповідне урочище Бичок (яке у складі НПП "Голосіївський") під забудову. На жаль, рішення суду на їх користь. Але боротьба триватиме і екологи, активісти так просто заповідне урочище цим жлобам не віддадуть", - написала у соцмережах активіста Марина Гончарук (спільно з однодумцями вона домоглася заборони забудови території парку "Феофанія" в столиці).

Інший активіст, киянин Роман Халимовський на власні сторінці у Facebook, розповів про те, як до другої години ночі був на "блокаді", аби не допустити початку будівельник робіт у паркові зоні.

"З сусідами до 2 години ночі був на нічній "блокаді", що б у разі чого, заблокувати в'їзд машин з будівельними матеріалами на територію будівництва АЗС. Тітушек і поліцію не боїмося, тому що знаємо, що в разі небезпеки розгону, до нас на допомогу прийдуть ще 50-60 осіб. Ми проти будівництва АЗС OKKO у нас під вікнами!

Є невеликі перемоги:

1. будівництво вже не ведеться 2 тижні;

2. плакат з погрозами в бік активістів, забудовник вже зняв;

3. петиція набрала 1600 голосів.Перемога буде за нами!", - йдеться у його дописі.

Нагадаємо, вчора Київрада підтримала ініціативу громади щодо припинення будівництва АЗС ОККО на Позняках.

Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Ученые назвали причины утренней усталости

Чтобы восстановить работу внутренних часов, исследователи рекомендуют больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом

02:55 Сегодня.ua
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua