Кияни закликають бойкотувати ОККО за незаконне будівництво АЗС

21 апреля 17:33 gazeta.ua

Мережа АЗС ОККО, певно, розширюється, і прагне збудувати чергову свою заправочну станцію у Дарницькому районі в заповідному урочищі "Бичок". Активісти неодноразово намагалися блокувати спроби будівельників вирізати дерева, проте ліс все одно ліг. На разі вже 2 тижні будівельні роботи на майданчику майбутньої АЗС не ведуться. Місцеві мешканці блокують доступ до будівництва важкій техніці, і для цього чергують, навіть, вночі.

На діалог з жителями району, які намагаються зберегти парк під своїми вікнами, в ОККО категорично не йдуть. Тож, кияни вирішили закликати українців байкотувати АЗС компанії.

"Думаю, #ОККО потрібен бойкот. Вже друге скандальне будівництво АЗС, де вони нехтують здоровим глуздом і законами.

Дарничани пишуть, що ОККО хоче побудувати АЗС у них під вікнами (!)

Крім того, ОККО хоче вирубувати заповідне урочище Бичок (яке у складі НПП "Голосіївський") під забудову. На жаль, рішення суду на їх користь. Але боротьба триватиме і екологи, активісти так просто заповідне урочище цим жлобам не віддадуть", - написала у соцмережах активіста Марина Гончарук (спільно з однодумцями вона домоглася заборони забудови території парку "Феофанія" в столиці).

Інший активіст, киянин Роман Халимовський на власні сторінці у Facebook, розповів про те, як до другої години ночі був на "блокаді", аби не допустити початку будівельник робіт у паркові зоні.

"З сусідами до 2 години ночі був на нічній "блокаді", що б у разі чого, заблокувати в'їзд машин з будівельними матеріалами на територію будівництва АЗС. Тітушек і поліцію не боїмося, тому що знаємо, що в разі небезпеки розгону, до нас на допомогу прийдуть ще 50-60 осіб. Ми проти будівництва АЗС OKKO у нас під вікнами!

Є невеликі перемоги:

1. будівництво вже не ведеться 2 тижні;

2. плакат з погрозами в бік активістів, забудовник вже зняв;

3. петиція набрала 1600 голосів.Перемога буде за нами!", - йдеться у його дописі.

Нагадаємо, вчора Київрада підтримала ініціативу громади щодо припинення будівництва АЗС ОККО на Позняках.

Комментарии
Читать Далее
У Порошенко ответили на провокацию Путина во Франции о "русской" Анне Ярославне

Дмитрий Шимкив отметил, что Путин попытался ввести всех "в заблуждение – Анна Киевская, королева Франции, из Киева, не из Москвы"

06:32 www.segodnya.ua
Андрей ПИОНТКОВСКИЙ: "Путин что-то задумал"

Вождь не может придти на прямую линию, поджав хвост.

06:30 uainfo.org
Світлана Лобода тікала з нічного клубу катером

Майже сотня людей зірвали концерт співачки Світлани Лободи в Одесі. 28 травня мала виступити в нічному клубі "Ібіца" на міському пляжі Аркадія. Проукраїнські активісти підійшли до клубу близько 20:00. Акція проходила мирно. Люди звинуватили артистку в ре

06:25 gazeta.ua