Переклали польську збірку репортажів про українські революції

21 апреля 17:10 Gazeta.ua
Переклали польську збірку репортажів про українські революції. Фото: 24tv.ua На Львівському медіафорумі стартує власне видавництво. Одним із перших видань став україномовний переклад збірки репортажів польської журналістки і письменниці Катажини Квятковської-Москалевич. "Вбити дракона. Українські революції", який підготували спільно зі Школою журналістики УКУ.

Про це повідомляє 24tv.ua.

На Lviv Media Forum 2017 книгу презентують 26 травня. До неї увійшли художні репортажі про Україну від Майдану 2004 року до початку війни на Донбасі. Авторка довго жила в Україні, Білорусі та Росії.

"Восени 2013 року Україна перетворилася на головний репортажний полігон Старого світу. Про "феномен несподіваної нації" вийшло дуже багато робіт. Особливість цієї у тому, що її написала полька. Це важливо, бо фактажна література – окрема особлива культура. Уся збірка наче серія фотографічно правдивих знімків української дійсності", – написав у передмові викладач Школи журналістики УКУ Отар Довженко. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британський генерал описав сценарій Третьої світової проти Росії Текст переклав Андрій Бондар. Обкладинку створив Олекси Манна. Книга видана за фінансової підтримки My Media.

Презентація відбудеться у другий день форуму у форматі public talks Катажини Квятковської-Москалевич з Отаром Довженком.

Британський генерал Річард Ширрефф у травні приїде до української столиці. Візьме участь у презентації своєї книжки "Війна з Росією". Це розповідь про ймовірний сценарій Третьої світової війни. Українською мовою книга вийшла у "Видавничій групі КМ-Букс".
Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда