Держслужбовців зобов'яжуть вивчити англійську

21 апреля 17:15 gazeta.ua

З 2019 року для українських чиновників стане обов'язковим знання англійської мови. Про це міністр юстиції Павло Петренко повідомив на врученні дипломів випускникам проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills.

"З 2019 року знання англійської мови буде однією з умов для номінування на державну службу. Ті, хто бажають стати державним службовцем, крім української мови повинні знати англійську на базовому рівні", - сказав Павло Петренко.


Зараз в Україні знання англійської мови знаходиться на рівні 7%, в той час як в країнах ЄС - на рівні 50%, в скандинавських країнах - на рівні майже 80%.

Комментарии
Читать Далее
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua
Срыв концерта Лободы в Одессе: все подробности

Активисты сорвали концерт поп-певицы Светланы Лободы, не обошлось без ссоры с копами и "спецсредств"

21:50 www.segodnya.ua
Активісти назвали непрозорим конкурс до Ради громадського контролю НАБУ

Представники громадських організацій зі всієї України прийшли під стіни НАБУ, з вимогою включити їх членів, яких незаконно не зареєстрували в якості кандидатів у члени Ради громадського контролю НАБУ. Активісти вважають, що як мінімум десяти кандидатам б

21:49 gazeta.ua