Мартиненка переслідують за політичними мотивами, тому справа проти нього розвалиться - політолог

21 апреля 16:40 Gazeta.ua
Політолог Руслан Бортник (на фото) каже, що довести провину Миколи Мартиненка буде складно, бо в тому, що йому інкримінує НАБУ, немає елементів корупції. Фото: РІА Новини Україна

Справа проти Миколи Мартиненка за фактом розкрадання коштів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" розвалиться, адже головними у переслідуванні екс-нардепа є політичні мотиви.

Про це в коментарі Голос.UA повідомив політолог Руслан Бортник.

"Мартиненко не посадять. Адже довести його провину буде складно, бо в тому, що йому інкримінує НАБУ, немає елементів корупції. Вона може бути лише в тому випадку, якщо б Мартиненко використовував своє службове становище за фактом розкрадання коштів держпідприємства. Але про це поки не йдеться. Йдеться про те, що державне підприємство собі в збиток купило продукцію за неринковими цінами через фірму Мартиненка. Але напрошується питання, до чого тут Мартиненко. Адже держпідприємства самі розпоряджаються своїми фінансами. Причому тут підприємець, адже бізнес завжди зацікавлений продати дорожче. Ніякого покарання не буде і з часом справа Мартиненка розсиплеться", - сказав Руслан Бортнік.

Також, за словами експерта, в затриманні екс нардепа простежуються економічні і політичні мотиви.

"Економічний - в плівках нардепа Онищенка, де, нібито, Мартиненко прямо говорить про те, що за його бізнес бореться і намагається віджати нардеп Кононенко та інші люди з оточення президента. Політичний мотив в тому, що Мартиненко один з ключових фінансистів "Народного фронту". Не виключаю, що таким чином тиснуть на "Народний фронт" напередодні переформатування уряду для того, щоб дана політична сила була більш більш поступливою у тих чи інших посадах. Ці два мотиви можуть бути домінуючими, все інше другорядне", - уточнив Бортнік.

Раніше адвокат Ігор Черезов продемонстрував за допомогою фото, що ще о третій годині ночі 21 квітня НАБУ ще не підготував жодних документів у справі Миколи Мартиненка.

21 квітня Солом'янський райсуд Києва обере запобіжний захід Миколі Мартиненку. Як і прогнозував його захист, справу розглядатиме скандальний суддя Олександр Бобровник, якого він називає підконтрольним НАБУ і який раніше ухвалював усі рішення в інтересах бюро.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда