Денис Барканов презентував нову україномовну пісню

21 апреля 16:45 Gazeta.ua
Денис Барканов

Український співак Денис Барканов поповнив свій репертуар україномовним треком "Твоя Любов", який написав разом з молодим київським композитором Ігорем Варнавським.

"Пісня чекала свого часу майже два роки, зріла. На відміну від жінок, чоловіки більш стримані у проявах своїх почуттів, тому і відверті слова про кохання мають бути точні та переконливі. А слова ці треба знайти, - коментує Денис Барканов.

Нова україномовна пісня "Твоя Любов" - це непроста історія сильного чоловіка, який стає слабким у нерівному двобої зі своїми почуттями. Історія сповнена кохання та розпачу. Історія про давнє, але вічне кохання.

"Твоя Любов" - стане першою піснею з україномовного альбому, над яким наразі продовжується робота.

Денис Барканов у 2015 роцi спiльно з вiдомою спiвачкою Катериною Бужинською записав дуетну композицiю пiд назвою "Мы стоим друг друга", яка стала знаковою для обох виконавців.


Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Ученые назвали причины утренней усталости

Чтобы восстановить работу внутренних часов, исследователи рекомендуют больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом

02:55 Сегодня.ua
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua