Денис Барканов презентував нову україномовну пісню

21 апреля 16:45 gazeta.ua
Денис Барканов

Український співак Денис Барканов поповнив свій репертуар україномовним треком "Твоя Любов", який написав разом з молодим київським композитором Ігорем Варнавським.

"Пісня чекала свого часу майже два роки, зріла. На відміну від жінок, чоловіки більш стримані у проявах своїх почуттів, тому і відверті слова про кохання мають бути точні та переконливі. А слова ці треба знайти, - коментує Денис Барканов.

Нова україномовна пісня "Твоя Любов" - це непроста історія сильного чоловіка, який стає слабким у нерівному двобої зі своїми почуттями. Історія сповнена кохання та розпачу. Історія про давнє, але вічне кохання.

"Твоя Любов" - стане першою піснею з україномовного альбому, над яким наразі продовжується робота.

Денис Барканов у 2015 роцi спiльно з вiдомою спiвачкою Катериною Бужинською записав дуетну композицiю пiд назвою "Мы стоим друг друга", яка стала знаковою для обох виконавців.


Комментарии
Читать Далее
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua
Срыв концерта Лободы в Одессе: все подробности

Активисты сорвали концерт поп-певицы Светланы Лободы, не обошлось без ссоры с копами и "спецсредств"

21:50 www.segodnya.ua
Активісти назвали непрозорим конкурс до Ради громадського контролю НАБУ

Представники громадських організацій зі всієї України прийшли під стіни НАБУ, з вимогою включити їх членів, яких незаконно не зареєстрували в якості кандидатів у члени Ради громадського контролю НАБУ. Активісти вважають, що як мінімум десяти кандидатам б

21:49 gazeta.ua