Олег Винник виконав мрію юної шанувальниці

21 апреля 15:38 Gazeta.ua

Олег Винник команду творців ток-шоу "Говорить Україна" особисто привітав з 5-річним ювілеєм.

"Коли ми тільки починали підготовку цієї святкової програми, вирішили провести опитування серед телеглядачів: кого із зірок вони хотіли б бачити в нашій студії? Найбільше прохань надійшло про Олега Винника. Буквально кожен другий глядач ток-шоу" Говорить Україна "писав саме про нього . Я не знаю, як це пояснити? Можливо феноменом Олега Винника .., - розповів ведучий ток-шоу Олексій Суханов.

Сам же Олег дуже просто пояснив всенародну любов:

"Я дуже люблю свою роботу і дуже люблю своїх глядачів, - розкрив секрет успіху співак.

Багато з фанатів поділилися дивовижними історіями про те, як творчість улюбленого артиста змінило їх життя. Зокрема, Наталія заради Олега Винника схудла на 26 кг, а Катерина зазначила, що її мама, перебуваючи в комі, реагувала тільки на пісні цього музиканта.

Зустріч з Олегом Винником стала особливим сюрпризом для його юної шанувальниці. У десятирічної Наді проблеми з пам'яттю, до 5-ти років вона не вміла говорити. Але дівчинка впоралася з цим недоліком, підспівуючи рядки пісень артиста. Наді пощастило не тільки поспілкуватися з улюбленим співаком, вручити йому свої малюнки, а й унести зі студії букет, подарований їй Вінником.

В ході програми Винник відповів на найцікавіші запитання глядачів, а також поділився деякими подробицями зі свого життя. Зокрема, розповідаючи історію створення пісні "Ніно", музикант зізнався, що написав мелодію до цієї композиції всього за 5 хвилин. Трек присвячений близькій подрузі Олега, а ідея його написання виникла в День народження Ніно.

Читать далее
Австрийская партия свободы на конкурентном политическом рынке

Проблема реализации значительного потенциала сотрудничества Австрии и России в области экономики и инвестиций (газовая энергетика, трансконтинентальные транспортные коммуникации, высокотехнологичный сегмент машиностроения) выходит на первый план не только

18:46 Народний корреспондент
Для Xiaomi Redmi Note 4X вышла MIUI 8 на базе Android 7.0

Смартфоны компании Xiaomi поставляются с кастомной прошивкой MIUI, разработанной на базе операционной системы Android.

18:36 Народний корреспондент
Глава МИД Германии обвинил Трампа в кумовстве

Дипломату не понравилось, что его дочь принимает слишком активное участие в политической деятельности.

18:33 Комсомольская правда