Діти з особливими потребами зможуть потрапити на Євробачення-2017

21 апреля 15:12 Gazeta.ua
Діти з особливими потребами зможуть потрапити на Євробачення-2017. Фото: unian.ua

Національна суспільна телерадіокомпанія України забезпечить екскурсії для дітей з особливими психологічними потребами. Зможуть потрапити за лаштунки музичної першості Євробачення-2017.

Про це на своїй Facebook сторінці повідомив депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка.

"Домовився про це з НСТУ. Реалізуємо цю ініціативу у рамках спільного з Незалежною асоціацією психологів проекту "Океан доброти". Дітки мріють познайомитися та сфотографуватися з переможцем національного відбору, представником від України. Маємо організувати для них цю яскраву емоційну подію. Телерадіокомпанія стала офіційним мовником-організатором Євробачення. Її керівництво з радістю підтримало ініціативу для дітей з ментальними проблемами.", – написав Рибалка.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда