Кого додадуть чи вилучать з "чорного списку" російських артистів

21 апреля 14:34 gazeta.ua
Кого додадуть чи вилучать з "чорного списку" російських артистів. Фото: ukr.mediaМіністр культури Євген Нищук заявив про перегляд "чорних списків" заборонених російських артистів.

Про повідомляє interfax.com.ua.

"Для перегляду цього списку створили міжвідомчу комісію. До неї увійшли представники Службі безпеки, працівники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та представники медіакомпаній. З'явилися нові артисти, які негативно висловлюються щодо України. Вони становлять загрозу безпеці України, як словами, так і діями", - сказав Євген Нищук.

"Ради національної безпеки і оборони виносить певні санкції для таких осіб. Зокрема, може заборонити в'їзд терміном від одного до трьох років. У Міністерстві культури обробляють звернення щодо тих чи інших діячів культури. Далі їх направляють у СБУ.

Так було щодо російських співачок, які планували виступи в Україні. Ці концерти були скасовані. Через наявність конкретних фактів того, що вони виступали в анексованому Криму або зневажливо висловлювалися про українську культуру та державу", – додав він.

Російський актор театру і кіно Дмитро Дюжев виступить у Сімферополі. Про це свідчать рекламні афіші, розміщені в місті. Постановка "Свободная любовь" за п'єсою Леонардо Герша "Ці вільні метелики", в якій роль виконує Дюжев, запланували на 14 травня. Вистава відбудеться в Музичному театрі Сімферополя. Крім Дюжева, там також візьмуть участь російські актори Дарина Фекленко, Тетяна Лютаєва і Сергій Никоненко.

Комментарии
Читать Далее
Появились новые изображения iPhone 8

Новая неделя — новая порция «утечек». На этот раз появилось схематическое изображение iPhone 8 со сканером отпечатков сзади и сразу же рендер новинки в чехле, без сканера.

22:23 nk.org.ua
Белый дом игнорирует украинский вопрос: Украина стала крайне неудобной для Трампа – политолог

«Исчезновение Украины из информационного пространства США – это побочный эффект того, что так называемые друзья Украины в США в лице ястреба Маккейна [американского сенатора Джона – ред.] и демократов используют украинскую тематику в борьбе с Трампом», -

22:23 nk.org.ua
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua