Кого додадуть чи вилучать з "чорного списку" російських артистів

21 апреля 14:34 Gazeta.ua
Кого додадуть чи вилучать з "чорного списку" російських артистів. Фото: ukr.mediaМіністр культури Євген Нищук заявив про перегляд "чорних списків" заборонених російських артистів.

Про повідомляє interfax.com.ua.

"Для перегляду цього списку створили міжвідомчу комісію. До неї увійшли представники Службі безпеки, працівники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та представники медіакомпаній. З'явилися нові артисти, які негативно висловлюються щодо України. Вони становлять загрозу безпеці України, як словами, так і діями", - сказав Євген Нищук.

"Ради національної безпеки і оборони виносить певні санкції для таких осіб. Зокрема, може заборонити в'їзд терміном від одного до трьох років. У Міністерстві культури обробляють звернення щодо тих чи інших діячів культури. Далі їх направляють у СБУ.

Так було щодо російських співачок, які планували виступи в Україні. Ці концерти були скасовані. Через наявність конкретних фактів того, що вони виступали в анексованому Криму або зневажливо висловлювалися про українську культуру та державу", – додав він.

Російський актор театру і кіно Дмитро Дюжев виступить у Сімферополі. Про це свідчать рекламні афіші, розміщені в місті. Постановка "Свободная любовь" за п'єсою Леонардо Герша "Ці вільні метелики", в якій роль виконує Дюжев, запланували на 14 травня. Вистава відбудеться в Музичному театрі Сімферополя. Крім Дюжева, там також візьмуть участь російські актори Дарина Фекленко, Тетяна Лютаєва і Сергій Никоненко.

Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Ученые назвали причины утренней усталости

Чтобы восстановить работу внутренних часов, исследователи рекомендуют больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом

02:55 Сегодня.ua
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua