Контрацептиви нищать здоров'я жінок - науковці

21 апреля 14:32 gazeta.ua
Автор: Гинеколог и Я Контрацептиви шкодять психіці

Втрата контролю над собою, незадоволення якістю життя та погіршення настрою є наслідками користування жінками оральних контрацептивів. Про шкоду протизаплідних таблеток повідомляють науковці Каролінського Інституту в Швеції.

Вчені спостерігали за станом 340-ка здорових жінок віком від 18 до 35 років. Частина з них приймала таблетки, які містять речовини етинілестрадіол та левоноргестрел. Вони найбільше розповсюджені в Швеції та інших країнах світу. Виявили негативний вплив контрацептивів на психіку.

Автор: ki.se професор Ніколас Зефраеус

"Порушення самопочуття жінок після вживання протизаплідних засобів не є настільки великими, щоб усі вони почали потерпати від клінічної депресії. Проте деяким з них пігулки можуть принести серйозні захворювання нервової системи", - сказав професор Ніколас Зефраеус.


Контрацептиви з етинілестрадіолом та левоноргестрелом досі вважалися найбільш безпечними серед протизаплідних пігулок, тому їх призначали найчастіше.

Інші таблетки, які перешкоджають зачаття дитини можуть мати свої побічні ефекти, зазначено у звіті, опублікованому в журналі "Fertility and Sterility" (Народжуваність і безпліддя).

У кого ж є шанси народити близнюків і чи можна їх народження запланувати? Багатоплідна вагітність до сих пір є загадкою для вчених - ніхто достеменно не може пояснити, чому зароджується більше одного життя. Проте, існують ситуації, коли ймовірність зачати двійню або навіть трійню підвищується.

Комментарии
Читать Далее
Появились новые изображения iPhone 8

Новая неделя — новая порция «утечек». На этот раз появилось схематическое изображение iPhone 8 со сканером отпечатков сзади и сразу же рендер новинки в чехле, без сканера.

22:23 nk.org.ua
Белый дом игнорирует украинский вопрос: Украина стала крайне неудобной для Трампа – политолог

«Исчезновение Украины из информационного пространства США – это побочный эффект того, что так называемые друзья Украины в США в лице ястреба Маккейна [американского сенатора Джона – ред.] и демократов используют украинскую тематику в борьбе с Трампом», -

22:23 nk.org.ua
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua