У НАЗК заплутались із перевіркою декларацій Порошенка і решти топ-чиновників

21 апреля 14:04 gazeta.ua
Раніше у НАЗК обіцяли перевірити декларацію президента до травня. Фото: liga.netГолова Національної агенції із запобігання корупції Наталія Корчак не може вплинути на перевірку декларацій президента і решти високопосадовців.

Про це вона заявила журналістам після засідання антикорупційного комітету.

На запитання журналіста: "Коли оприлюднять інформацію про перевірку декларацій президента, прем'єра, міністрів?" Корчак відповіла:

"Правильно, мене це також цікавить. Пан Радецький (член НАЗК. - Gazeta.ua) постійно щось говорить-говорить - відповіді не дає. Вчора він вніс проект рішення, де просить продовжити строк проведення перевірки ще на 30 днів".

"Перевірки офіційно розпочалися. Тому всі ці питання до Радецького", - продовжила посадовець.

На запитання: "Це не ваші повноваження?" Корчак сказала:

"Це не мої повноваження. У Радецького і Рябошапка є культ особистості. Вони вважають, що це все їхнє".


Комментарии
Читать Далее
Появились новые изображения iPhone 8

Новая неделя — новая порция «утечек». На этот раз появилось схематическое изображение iPhone 8 со сканером отпечатков сзади и сразу же рендер новинки в чехле, без сканера.

22:23 nk.org.ua
Белый дом игнорирует украинский вопрос: Украина стала крайне неудобной для Трампа – политолог

«Исчезновение Украины из информационного пространства США – это побочный эффект того, что так называемые друзья Украины в США в лице ястреба Маккейна [американского сенатора Джона – ред.] и демократов используют украинскую тематику в борьбе с Трампом», -

22:23 nk.org.ua
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua