Подорожі з дітьми збільшують тривалість життя - Комаровський

21 апреля 13:43 gazeta.ua
Дорога дітям не нашкодить.

Батьки, які забирають дітей з собою у відпустку та подорожують разом, продовжують життя і собі і дітям. На цьому наполягає лікар Євген Комаровський. Пише Обозреватель.

"Бачити країни, обмінюватися враженнями, формувати звичку подорожувати з малолітнього віку - це дуже здорово", - каже педіатр.

Батьки зазвичай не беруть дітей з собою в дорогу, бо бояться, що вони будуть погано переносити дорогу та зміну клімату.

"Коли мама і тато подорожують без дитини - це найгрубіша помилка. Якщо ви маєте можливість разом подорожувати, ви перед Богом у совістю зобов'язані подорожувати разом. Залиште вашим дітям джерело спогадів", - каже лікар.

— Мандрую та розповідаю про це в інтернеті. Заробляю сотні тисячі доларів, — каже ірландець 32-річний Джонні Ворд. Він викладає розповіді про подорожі в соц­мережах. За 10 років зібрав на рахунку понад $1,5 млн.

Комментарии
Читать Далее
Появились новые изображения iPhone 8

Новая неделя — новая порция «утечек». На этот раз появилось схематическое изображение iPhone 8 со сканером отпечатков сзади и сразу же рендер новинки в чехле, без сканера.

22:23 nk.org.ua
Белый дом игнорирует украинский вопрос: Украина стала крайне неудобной для Трампа – политолог

«Исчезновение Украины из информационного пространства США – это побочный эффект того, что так называемые друзья Украины в США в лице ястреба Маккейна [американского сенатора Джона – ред.] и демократов используют украинскую тематику в борьбе с Трампом», -

22:23 nk.org.ua
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua