Подорожі з дітьми збільшують тривалість життя - Комаровський

21 апреля 13:43 Gazeta.ua
Дорога дітям не нашкодить.

Батьки, які забирають дітей з собою у відпустку та подорожують разом, продовжують життя і собі і дітям. На цьому наполягає лікар Євген Комаровський. Пише Обозреватель.

"Бачити країни, обмінюватися враженнями, формувати звичку подорожувати з малолітнього віку - це дуже здорово", - каже педіатр.

Батьки зазвичай не беруть дітей з собою в дорогу, бо бояться, що вони будуть погано переносити дорогу та зміну клімату.

"Коли мама і тато подорожують без дитини - це найгрубіша помилка. Якщо ви маєте можливість разом подорожувати, ви перед Богом у совістю зобов'язані подорожувати разом. Залиште вашим дітям джерело спогадів", - каже лікар.

— Мандрую та розповідаю про це в інтернеті. Заробляю сотні тисячі доларів, — каже ірландець 32-річний Джонні Ворд. Він викладає розповіді про подорожі в соц­мережах. За 10 років зібрав на рахунку понад $1,5 млн.

Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Ученые назвали причины утренней усталости

Чтобы восстановить работу внутренних часов, исследователи рекомендуют больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом

02:55 Сегодня.ua
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua