Новий Citroen C3 показали в Україні

21 апреля 13:35 gazeta.ua

Французький автовиробник презентував оновлений міський кросовер - Citroen C3 третього покоління.

Новинка зовні схожа на C4 Cactus, передає autocentre. Розробили 36 варіантів комбінацій кольорів даху і кузова і 4 варіанти салону.

Автомобіль обладнали 1,2-літровим бензиновим двигуном потужністю 82 к.с. у парі з 6-ступеневою "механікою". Також на вибір пропонують 110-сильний двигун з такою ж коробкою передач "автомат".

Багажник розрахований на 300 л.

Серед систем безпеки Citroen C3 має систему моніторингу сліпих зон, попередження про вихід зі смуги, розпізнавання дорожніх знаків.

Також французький кросовер обладнали камерою заднього огляду та опційною камерою ConnectedCAM перед салонним дзеркалом заднього виду. Вона може робити фото, відправити його через інтернет. Здатна виконувати функцію відеореєстратора - автоматично зберігає записане відео тривалістю 30 секунд до удару і 1 хвилину - після нього.

Вартість нового Citroen C3 від 337 тис. грн.

Комментарии
Читать Далее
Появились новые изображения iPhone 8

Новая неделя — новая порция «утечек». На этот раз появилось схематическое изображение iPhone 8 со сканером отпечатков сзади и сразу же рендер новинки в чехле, без сканера.

22:23 nk.org.ua
Белый дом игнорирует украинский вопрос: Украина стала крайне неудобной для Трампа – политолог

«Исчезновение Украины из информационного пространства США – это побочный эффект того, что так называемые друзья Украины в США в лице ястреба Маккейна [американского сенатора Джона – ред.] и демократов используют украинскую тематику в борьбе с Трампом», -

22:23 nk.org.ua
ИГ несет потери в боях под Дейр эз-Зором, армия САР охватывает Маскану с востока

Сирия, 29 мая. Войска САА освободили еще два населенных пункта в окрестностях города Маскана на востоке Алеппо. Сирийские военные ликвидировали группу боевиков ИГ* в ходе столкновений на окраине Дейр эз-Зора. Ополченцы «Хашд Аль-Шааби» зачистили от ИГ обш

22:04 nk.org.ua