Дівчина схудла до 23 кг за чотири місяці

21 апреля 12:15 Gazeta.ua
Богдана Олійник Фото:

16-річна Богдана Олійник з райцентру Томашпіль на Вінниччині важить 23 кг. Вагу втратила раптово. Лікарі більше 4 місяців з'ясовують причину.

"Я їла нормально. Не виснажувала себе дієтами. Потім стала відчувати нудоту. Була висока температура", - розповіла дівчина ТСН.

Точний діагноз поставити не можуть. Спочатку вважали, що це гастрит, пізніше - нервова анорексія. Їй важко ковтати.

"Стравохід у цієї дитини неповноцінний, він не може проштовхувати їжу. Вона частково потрапляє у кишково-шлунковий тракт, але не забезпечує дитині набір ваги тіла і нормальний розвиток", – каже дитячий хірург Вінницької обласної дитячої лікарні Юрій Паламарчук.

Богдану годують сумішами через спеціальні трубки. Завдяки цьому за тиждень набрала 2 кг.

Багато підлітків страждають психологічною хворобою - анорексією Якщо людина помічає, що зайва вага заважає їй чи розвиває певні комплекси можна почати худнути, але під контролем спеціалістів. Сьогодні ця хвороба стала доволі актуальною. Повністю відновити свій психічний стан після анорексії майже нереально: колишні хворі вже по-іншому дивляться на їжу та красу. Одужавши та позбувшись страхів, вони все одно згадують свої 30 кг з ностальгією, адже тоді вони були майже "красивими".

Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Ученые назвали причины утренней усталости

Чтобы восстановить работу внутренних часов, исследователи рекомендуют больше времени проводить на свежем воздухе и заниматься спортом

02:55 Сегодня.ua
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua