Як схуднути приймаючи гарячу ванну

21 апреля 10:05 gazeta.ua

Купання у гарячій воді спалює стільки ж калорій, як прогулянка у швидкому темпі впродовж 30 хвилин. Також купіль сприяє зниженню рівня цукру в крові. Про це пише glamour.pl.

Доктор Стів Фаулкнер з університету в Лоуборо порадив купатися при високих температурах ввечері або вранці та покращувати стан здоров'я усього тіла. Науковець спостерігав за самопочуттям 14 людей, які перебували певний час у воді, яка має температуру 40 градусів. Потім учасників експерименту відправили на прогулянку на велосипеді, яка тривала годину.

Під час кожного з етапів спостережень намагалися підняти температуру тіла людини на один градус та підрахувати, скільки калорій спалювалось. Виявилось, що користь від занять подібна і в обох випадках рівень цукру в крові був майже однаковим.


Гаряче купання має протизапальну дію та позитивно впливає на стан імунної системи. Регулярні процедури з гарячою водою знижують ризик хронічних захворювань, як цукровий діабет другого типу. Неважливо, чи займається людина фізкультурою, чи регулярно приймає гарячу ванну, отримає у рівній мірі позитивний вплив на своє здоров'я, - підсумували науковці.

Масаж голови, району шиї та верхньої частини хребта лікує від болю в голові, підвищує імунітет та позбавляє наслідків стресу.

Комментарии
Читать Далее
США, Россия и Китай: недоверие препятствует сотрудничеству

Лишь три месяца прошло с того момента, как Трамп стал президентом, а обстановка становится всё тревожнее. Большое беспокойство вызывают две горячие точки – Сирия и Северная Корея.

15:11 mixednews.ru
Kantar: Охоплення мобільних додатків російських ресурсів практично не змінилося

Українська аудиторія мобільних додатків заблокованих російських ресурсів не сильно зменшилася після введення санкцій.

15:02 nk.org.ua
Лев Яшин зіграв останній матч

27 травня 1971 року в Москві відбувся прощальний матч воротаря Льва Яшина. На гру прийшли 103 тисячі глядачів. Льові все тоді давалося важко, згадувала дружина Валентина. Він не виходив на поле 9 місяців. Відтоді, як у серпні 1970 зламав руку. Весь ча

14:42 gazeta.ua