Як схуднути приймаючи гарячу ванну

21 апреля 10:05 Gazeta.ua

Купання у гарячій воді спалює стільки ж калорій, як прогулянка у швидкому темпі впродовж 30 хвилин. Також купіль сприяє зниженню рівня цукру в крові. Про це пише glamour.pl.

Доктор Стів Фаулкнер з університету в Лоуборо порадив купатися при високих температурах ввечері або вранці та покращувати стан здоров'я усього тіла. Науковець спостерігав за самопочуттям 14 людей, які перебували певний час у воді, яка має температуру 40 градусів. Потім учасників експерименту відправили на прогулянку на велосипеді, яка тривала годину.

Під час кожного з етапів спостережень намагалися підняти температуру тіла людини на один градус та підрахувати, скільки калорій спалювалось. Виявилось, що користь від занять подібна і в обох випадках рівень цукру в крові був майже однаковим.


Гаряче купання має протизапальну дію та позитивно впливає на стан імунної системи. Регулярні процедури з гарячою водою знижують ризик хронічних захворювань, як цукровий діабет другого типу. Неважливо, чи займається людина фізкультурою, чи регулярно приймає гарячу ванну, отримає у рівній мірі позитивний вплив на своє здоров'я, - підсумували науковці.

Масаж голови, району шиї та верхньої частини хребта лікує від болю в голові, підвищує імунітет та позбавляє наслідків стресу.

Читать далее
Путин обсудит с кабмином импортозамещение в промышленности и сельском хозяйстве

Президент уже неоднократно отмечал успехи российских аграриев

03:00 ТАСС
Аграмунт висунув умову для добровільної відставки

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт оголосить про свою відставку 27 квітня. Про це з посиланням на джерела в асамблеї повідомляє "Європейська правда". Аграмунт готовий написати заяву про звільнення за умови, що йому дозволять зал

02:50 Gazeta.ua
Мужчина в прямом эфире на Facebook убил собственную дочь и покончил с собой в Тайланде

Гражданин Таиланда в ходе прямого эфира на Facebook убил собственную дочь и покончил жизнь самоубийством. Соцсеть удалила запись и принесла семье мужчины извинения в связи с «отвратительным» инцидентом.

02:47 НикВести