Визначити шкідливі продукти можна за типом власної фігури

20 апреля 22:49 Gazeta.ua

У сучасній тенденції світові дієтологи закликають дівчат відмовитися від виснажливих дієт. За їх словами, головне не вживати продукти, що зупиняють природній обмін речовин.

Аби скласти власний список табу-продуктів, слід визначити тип фігури.

Фігура-прямокутник. При такому стані необхідно контролювати вживання жирів. Худнете ви досить легко, при необхідності можете запросто позбутися кількох зайвих кілограмів. Почніть більше ходити пішки. Робіть прості вправи для преса та стегон.Фігура-яблуко. Якщо верхня частина тулуба крупніше нижньої, але при цьому стрункі ноги, підтримувати форму допоможе зменшення вуглеводів в раціоні. Така дієта дозволяє скидати зайві сантиметри в області живота. Варто робити вправи, що допомагають підкачати сідниці та стегна.Фігура-трикутник. Вузькі плечі та широкі стегна свідчать про те, що вам слід їсти менше солодкого. Заїдати стрес смаколиками нас змушує гормон естроген. Це провокує тіло запасати жир на животі та стегнах. Зверніть увагу на вправи для стегон, пресу та рук.Пісочний годинник. Жінкам з такою фігурою складно коригувати вагу. Якщо потрібно скинути декілька кілограмів, обмежуйте жири, вуглеводи та солодке. Найкращі фізичні навантаження — плавання.

Дієта "Зигзаг" - проста та ефективна. Складається з чергування білкових днів з вуглеводними. Організм не голодує та при цьому худне. Прихильники раціону стверджують, що система допомагає скинути до 10-15 кг.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда