Як виховати сина справжнім чоловіком без батька: 5 головних порад

20 апреля 20:15 Gazeta.ua

Виховати хлопчика справжнім чоловіком у неповній сім'ї нескладно. Пропонуємо 5 головних порад для сильних жінок, які допоможуть із цим впоратися.

Знайдіть приклад для наслідування

Дітям завжди потрібен авторитет, та людина, якою вони пишаються і з кого хочуть брати приклад. У хлопчиків це, як правило, батько. Якщо сім'я неповна, на цю роль підійдуть дядько, дідусь або чоловік вашої подруги, з якими ви часто спілкуєтеся. Можна віддати сина в спортивну секцію, де прикладом для наслідування для нього стане тренер. Також це навчить дитину спілкуванню з іншими чоловіками.

Не ображайте інших чоловіків

У багатьох жінок після розлучення залишається душевна травма, після якої вони негативно ставляться до всіх чоловіків. Але якщо ви хочете, щоб дитина росла в здоровій для нього обстановці, не критикуйте при ній чоловіків і не уникайте їх, інакше в майбутньому син буде діяти так само.


Автор: Соцмережі Мати і син

Не присвячуйте все життя дитині

Виховання на почутті провини і гіперопіка ще не зробила щасливим жодну дитину. Якщо син росте в неповній сім'ї, це не означає, що йому потрібна ваша опіка 24/7. Важливо виховати в майбутньому чоловікові самостійність і відповідальність за своє життя. Не потрібно присвячувати абсолютно весь час синові. Ці жертви нікому не потрібні, і тільки сформують у хлопчика хибне уявлення про батьківство і стосунки в сім'ї.

Будьте собою

В якійсь мірі ви замінюєте дитині і маму, і тата. Але це не означає, що ви маєте бути сильною, непохитною залізної леді, яка вирішує всі проблеми. Хлопчикові варто бачити в вас турботу і ласку, інакше у нього може скластися неправильне уявлення про жінку.


Автор: Соцмережі Мати і син

Надавайте дитині підтримку

Якщо у сина щось не виходить, або він веде себе не так, як вам хочеться, не поспішайте засуджувати його і говорити: чоловіки так не роблять. Спробуйте розібратися з проблемою, говоріть з дитиною про її переживання, слухайте її та підтримуйте. Синові важливо розуміти, що ви завжди на його боці і зможете зрозуміти його.


Автор: Соцмережі Мати і син

Ця фотодобірка допоможе чоловікам краще розуміти своїх хлопчаків, надихне на спільні подорожі, захоплення і відверті розмови.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда