Запропонували альтернативний варіант театру на Подолі

20 апреля 17:04 Gazeta.ua

Київськи архітектори розробили альтернативний проект будівлі театру на Подолі.

Про це повідомив архітектор Герман Волга, пише "Українська правда. Київ".

"Проект уже закінчили. Розробили безкоштовно. Ми працювали вчотирьох – В'ячеслав Морской, Серій Казарянц і я, внутрішній простір розробляв Олег Волосовський – кияни, яким не байдуже обличчя Києва. Зробили альтернативне бачення, яким би міг бути цей теат", - розповів Волга.

Автор: "Українська правда" Запропонували альтернативний варіант театру на Подолі

Альтернативний проект з меншою будівлею, ніж теперішній - у виконанні архітектора Олега Дроздова. Автори зберегли усі технічні характеристики: об'єм сцени, глядацького залу. Театр складатиметься з двох частин: одна двоповерхова, інша матиме три поверхи.

"Ми зменшили територію за сценою. На ті 300 місць, які є в цьому театрі, такі колосники не потрібні. Також ми прибрали підземний вхід в театр. Вважаємо, що туди треба входити не під землю, а з землі. Незважаючи на менший розмір, він зможе приймати будь-які трупи і вмістити 300 глядачів. Перед самою сценою можна знімати ряд крісел і буде простір для людей на візках", - зауважив архітектор.

Автор: "Українська правда" Запропонували альтернативний варіант театру на Подолі

Театру спроектували критий дворик – фойє, і балкон, який слугуватиме продовженням сцени.

"Ми зробили театральний балкон, на який зможуть виходити актори, і частина дійства відбуватиметься безпосередньо на вулиці. З цього балкону можна закликати глядачів на виставу", - пояснив Герман Волга.

Театр не виділятиметься із загальної композиції Андріївського узвозу. Карнизи і вікна пропонують подібні до сусідніх будинків.

Автор: "Українська правда" Запропонували альтернативний варіант театру на Подолі

По проекту Волги, шляхи евакуації з усіх поверхів вестимуть на Замкову гору. Туалети, гардеробні, місце для збереження реквізиту планують розташувати у підземному приміщенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театр на Подолі пройде 2 експертизи

До архітекторів надходять звернення від компаній, готових допомогти матеріально з перебудовою театру.

"Одна фірма готова надати всі вікна. Інша - цеглу. Архітектори - свої гроші. Можливо, будуть небайдужі кияни, які захочуть помогти. Це не той обсяг, що є проблема перебудувати. А по часу – демонтувати все можна за 3 місяці. На будівельні роботи треба ще з півроку. Думаю, за рік все можна повністю переробити", - сказав Волга.

Автор: "Українська правда" Запропонували альтернативний варіант театру на Подолі

Мають надіслати проект меру міста для подальшого проведення громадського обговорення.

"Якщо кияни будуть в цьому зацікавлені – ми готові завершити роботу і перевести цей ескізний проект у робочу документацію", - додав він.

Реконструкція будівлі театру на Андріївському узвозі тривала 23 роки. Напередодні відкриття фасаду Театру на Подолі киян обурив її новий вигляд. До вимог замінити вигляд театру долучились деякі чиновники. У мерії повідомили, що Київський драматичний театр на Подолі реконструювали з порушеннями. Не врахували думки фахівців і громадськості.

Читать далее
В России Яценюка обвинили в "пытках и расстрелах" во время Чеченской войны

Следственный комитет Российской Федерации якобы нашел доказательства преступлений лидера "Народного фронта".

17:55 Комсомольская правда
Глава МИД Германии раздосадовался из-за Иванки Трамп

Глава МИД Германии Зигмар Габриэль подверг критике назначение Иванки Трамп помощником президента США. «Есть вещи, которые кажутся мне странными, например, визит его дочери в Германию, который рассматривался почти как мировое событие, при этом смесь полити

17:54 Lenta.ru
Українські школярі здивували бюджетними розробками

Серед винаходів українських школярів є сонячний колектор, який гріє воду, та пристрій, що економить порошок для прання. 10-класниця Юлія створила бюджетний аналог дорогим сонячним колекторам, які гріють воду. Школярка запевнила, що її винахід у 45 разів

17:50 Gazeta.ua