Лікування риносинусита за допомогою фітопрепаратів

20 апреля 15:49 Gazeta.ua
Синупрет - продукт, який складається з п'яти активних компонентів: кореня тирличу, трави вербени, квітів бузини, трави щавлю, квітів первоцвіту.

Лікування препаратами рослинного походження - традиція, що формувалася століттями. Фітопрепарати - це лікарські засоби, при виробництві яких використовується виключно рослинна сировина, зокрема екстракти рослин.

На відміну від синтетичних лікарських засобів фітопрепарати не мають генериків. Екстракти, що входять до їх складу, - це з'єднання біологічно активних речовин рослин, характеристики яких залежать від місцевості, де вони вирощуються, технології отримання та інших факторів.

Компанія "Біонорика СЕ" - лідер в Європі по розробці рослинних препаратів. Її продукти включені в клінічні протоколи і призначаються лікарями різних спеціальностей.

Використовувана при виробництві лікарських засобів концепція фітонірингу полягає у вивченні і виявленні лікувальних властивостей рослин для подальшої розробки фітопрепаратів з використанням інноваційних технологій.

Синупрет - один з найвідоміших продуктів компанії. У його склад входить унікальна комбінація з п'яти активних компонентів: кореня тирличу, трави вербени, квітів бузини, трави щавлю, квітів первоцвіту.

Препарат призначається при гострих і хронічних риносинуситах.

У 2016 році лінійка поповнилася новою формою випуску - Синупрет екстракт, яка містить чотирикратну концентрацію діючих компонентів.

Лінійка Синупрет забезпечує можливість індивідуального підходу до вибору схеми лікування в залежності від віку і побажань пацієнта, форми захворювання.

При хронічному риносинуситі показаний Синупрет форте, у випадках гострого риносинуситу - Синупрет екстракт (призначається пацієнтам старше 12 років). У педіатричній практиці використовують сироп і краплі (з 2-річного віку), а також таблетки (з 6 років).

Як правило, риносинусит викликається вірусами. Спочатку розвивається запалення, яке згодом призводить до набряку слизової носа і придаткових пазух, підвищеного утворення слизу з погіршенням її відходження. Як результат, утруднюється дихання, спостерігається закладеність носа, підвищується тиск в області пазух.

Для лікування необхідний комплексний препарат, що впливає на всі ланки патологічного процесу: запалення, набряк, утруднене відходження слизу, віруси і бактерії.

Комбінований рослинний препарат Синупрет, який містить велику кількість біофлавоноїдів, надає необхідні ефекти: секретолітичний (розріджує секрет, полегшуючи відходження слизу), протизапальний (зменшує обсяг ексудату і кількість запальних клітин в ньому), противірусний (бореться з вірусною інфекцією, попереджає розмноження мікроорганізмів), антибактеріальний (встановлена ​​чутливість до препарату стафілококів і стрептококів).

Протипоказання до застосування препарату - індивідуальна непереносимість його компонентів, а також виразкова хвороба в анамнезі. З обережністю призначають препарат пацієнтам з гастритом і функціональною диспепсією. Слід дотримуватися рекомендованої дози, приймати Синупрет після їжі. Перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем.

Читать далее
Відкрили  розумне кладовище

З'явилися перші у світі "розумні" надгробки. Інноваційні могильні плити поставили на кладовищі Pobrezje у словенському місті Марібор. На могильних плитах встановлені 48-дюймові екранами. Вони показують інформацію про покійного, яку раніше завантажили у п

22:50 Gazeta.ua
Японський дизайнер створила одяг, що збільшує груди

Японський дизайнер створила майку, що візуально збільшує бюст. Виріб назвала "Візуальний вибух грудей". Одяг прикрашений картатим принтом оптичної ілюзії. На місці бюсту малюнок більш розширений та об'ємний. Чорно-білий візерунок сітки має великі та мале

22:49 Gazeta.ua
У Порошенко опровергли информацию, что он тайно общается и шутит с Путиным

В российских СМИ опубликовали материал, в котором утверждалось, что президенты стран часто общаются по телефону и даже шутят.

22:45 Комсомольская правда