Які медичні огляди і коли слід проходити

20 апреля 14:37 Gazeta.ua

В Україні немає культури регулярного проходження медичного огляду. Люди йдуть до поліклініки за крайньої необхідності. Або болить так, що вже немає сил терпіти, або потрібен висновок лікаря для влаштування на роботу чи отримання документів. Про це розповідає Катерина Коліко, лікар-координатор Міжнародного центру підтримки пацієнтів Bookimed.

Варто пам'ятати, майже всі хвороби виліковні, якщо їх вчасно діагностували та почали лікування. Насамперед це стосується онкологічних захворювань. В розвинених країнах виявляють рак ще на 1 та 2 стадіях. Регулярні обстеження є обов'язковими для всіх. Без цього не буде діяти медичне страхування. Саме такий підхід до здоров'я громадян є вірним і результативним.

"Наведемо приклад. В Ізраїлі один з найвищих показників в світі по кількості випадків захворювань на рак молочної залози. Але ефективність лікування в країні дорівнює 99%, бо хворобу виявляють завчасно", - каже Катерина Коліко.

Набагато простіше та дешевше регулярно робити медичне обстеження та виконувати приписи лікаря, ніж потім проходити лікування.

Є низка фахівців, яких кожна людина повинна відвідувати раз або двічі на рік. Хто ці лікарі і для чого потрібно проходити в них огляд, дивіться в таблиці.


Автор: ru.bookimed.com
Читать далее
Австрийская партия свободы на конкурентном политическом рынке

Проблема реализации значительного потенциала сотрудничества Австрии и России в области экономики и инвестиций (газовая энергетика, трансконтинентальные транспортные коммуникации, высокотехнологичный сегмент машиностроения) выходит на первый план не только

18:46 Народний корреспондент
Для Xiaomi Redmi Note 4X вышла MIUI 8 на базе Android 7.0

Смартфоны компании Xiaomi поставляются с кастомной прошивкой MIUI, разработанной на базе операционной системы Android.

18:36 Народний корреспондент
Глава МИД Германии обвинил Трампа в кумовстве

Дипломату не понравилось, что его дочь принимает слишком активное участие в политической деятельности.

18:33 Комсомольская правда