На Великдень - якнайшвидше з Києва: які виїзди зі столиці проблемні

14 апреля 11:41 Gazeta.ua

На вихідні і свята жителі Києва масово виїжджають зі столиці на дачі, пікніки чи відпочинок. Не стануть винятком і прийдешні святкові вихідні на Великдень, 16 квітня. Але разом із передчуттям відпочинку автомобілісти будуть змушені пережити затори на дорогах. Траси наповнюватимуть охочі якнайшвидше покинути місто.

Gazeta.ua знайшла дані, на яких ділянках дороги виїзду зі столиці йдуть ремонтні роботи.

Затори зустрінуть на виїзді з Києва у бік Житомира. На трасі Київ - Чоп тривають дорожні роботи на ділянці біля села Стоянка, передає ukravtodor.

Також ремонти на шляху Київське півкільце - Крюківщина - Боярка та на дорозі до Фастова біля Ясногородки.Напрямок Київ - Одеса теж може мати затори. Ремонтують дорогу на 11-му кілометрі біля Новосілок.


Затруднення руху показують на Чернігівській трасі та у напрямку на Бучу.

Окрім цього, на ділянці дороги Р-03 Північно-східний обхід Києва у Броварському районі влаштовують світлофорне регулювання - швидкість потоку машин обмежена.

На Бориспільській трасі ремонтників не видно, але затори можуть бути через перенавантаженість автомобілями.


Читать далее
В России Яценюка обвинили в "пытках и расстрелах" во время Чеченской войны

Следственный комитет Российской Федерации якобы нашел доказательства преступлений лидера "Народного фронта".

17:55 Комсомольская правда
Глава МИД Германии раздосадовался из-за Иванки Трамп

Глава МИД Германии Зигмар Габриэль подверг критике назначение Иванки Трамп помощником президента США. «Есть вещи, которые кажутся мне странными, например, визит его дочери в Германию, который рассматривался почти как мировое событие, при этом смесь полити

17:54 Lenta.ru
Українські школярі здивували бюджетними розробками

Серед винаходів українських школярів є сонячний колектор, який гріє воду, та пристрій, що економить порошок для прання. 10-класниця Юлія створила бюджетний аналог дорогим сонячним колекторам, які гріють воду. Школярка запевнила, що її винахід у 45 разів

17:50 Gazeta.ua