Міністр культури проведе концерт, присвячений американській співачці

21 марта 06:59 Gazeta.ua
Відбудеться благодійний концерт, присвячений американській співачці українського походження Квітці Цісик. Фото: Gazeta.ua

4 квітня у Національній опері відбудеться благодійний концерт, присвячений американській співачці українського походження Квітці Цісик. Вартість квитків від 50 до 600 грн.

У ньому візьмуть участь скрипаль з Канади Василь Попадюк, львівський співак Павло Табаков, американська музикантка Брія Блессінг та артистка Оксана Білозір. У концерті використають оригінальні голосові фонограми Квітки Цісик та архівні відео.

Ведучим дійства буде міністр культури Євген Нищук. Воно відбудеться у рамках україно-американського благодійного проекту "Незабутня Квітка". Існує з 2007 року.

Усі жінки сім'ї Цісиків померли від раку грудей. Кожний захід проекту проводиться як благодійний. Частину коштів від продажу квитків перераховують в онкоцентри для профілактики та лікування раку молочної залози серед жінок України.

Цього року у день пам'яті Квіткі Цісик, 4 квітня, на концерті передадуть 100 тис. грн. для придбання пересувного мамографа "Квітка" для профілактики і лікування раку молочної залози серед жінок Києва. У 2007 році такий самий мамограф передали в користування лікарням Вінничини.

Квітка Цісик - американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинґлів у США, оперна і блюзова співачка, виконавиця українських народних і популярних пісень. Композиція "Ти осяюєш моє життя", яку вона виконала для однойменного фільму, отримала 1978 року "Оскар" і "Золотий глобус" у категорії "Найкраща пісня до фільму". Номінувалася на нагороду "Греммі" у категорії "Пісня року". У шкільні роки Квітка співала в хорі з маленьким Майклом Джексоном, майбутнім королем поп-музики. У 2010 році у Львові назвали вулицю на честь Квітки Цісик (до цього вулиця Конопляна).

Читать далее
DM: Китай догнал Россию и США и превратился в космическую сверхдержаву

Уже к 2022 году Китай надеется запустить свою космическую станцию, которая, возможно, придёт на смену МКС.

22:17 Народний корреспондент
Які посольства охоче дають шенгенські візи

Найрідше у видачі шенгенських віз відмовляють посольства Литви, Австрії та Латвії Про це йдеться у щорічному звіті Європейської комісії про видачу шенгенських віз в усіх країнах світу. Литва відмовляє у видачі візи у 0,2% випадків, Австрія - у 0,9%, Лат

22:00 Gazeta.ua
Калифорния побила рекорд производства возобновляемой энергии

Калифорнийская энергосеть CAISO сообщила о новом пике производства возобновляемой энергии: в районе 11 часов утра 23 марта доля чистой энергии в общем объеме энергопотребления штата составила рекордные 56,7%.

21:58 Народний корреспондент