Даша Астаф'єва одягла обручку

21 марта 06:35 Gazeta.ua
Автор: ФОТО З САЙТА www.tabloid.pravda.com.ua Співачка Даша Астаф’єва відпочиває з ре­жисером Артемом Кімом у Чорногорії. Познайомилися на дні народження спільної подруги "Сейчас я рядом с человеком, которым горжусь и которого впервые в жизни не хочется ни от кого скрывать", — написала в соцмережі під фото з коханим співачка з гурту "Нікіта" Даша Астаф'єва, 31 рік. Нещодавно з режисером 37-річним Артемом Кімом відпочивала в Чорногорії. Під час подорожі на безіменному пальці Астаф'євої з'явилася обручка. Про її роман із Кімом стало відомо минулого літа. Він має економічну та медичну освіти. Працює режисером на телебаченні. Його батько 60-річний Віссаріон Кім виконував обов'язки президента компанії "Енергоатом".

— З Артемом познайомилася на дні народження у спільної знайомої, — каже Даша. — Одразу закохалася в нього.

Астаф'євій приписували романи з київським ресторатором Миколою Тищенком, польським футболістом Радеком Майданом, російськими акторами Кирилом Кяро й Ігорем Вєрником. Усі чутки вона спростовувала. До зустрічі з Артемом два роки зустрічалася зі столичним бізнесменом 27-річним Іваном Таршиним.

— Із віком важче відкриватися почуттям, — розповідала раніше Даша. — Я готова до нового кохання. Тільки от заміж ніколи не піду. Не хочу бути нареченою і ставити штамп у паспорті. Просто мрію зустріти чоловіка, з яким би прожила щасливо й народила дитину.

Астаф'єва походить із міста Покров (раніше Орджонікідзе. — ГПУ) на Дніпропет­ровщині. У 16 років почала працювати моделлю. 2006-го знялася оголеною для журналу "Плейбой". За два роки до себе на віллу її запросив видавець журналу, американець Х'ю Хефнер. Після того гостювала у нього в ­Лос-Анджелесі 10 разів.

Читать далее
DM: Китай догнал Россию и США и превратился в космическую сверхдержаву

Уже к 2022 году Китай надеется запустить свою космическую станцию, которая, возможно, придёт на смену МКС.

22:17 Народний корреспондент
Які посольства охоче дають шенгенські візи

Найрідше у видачі шенгенських віз відмовляють посольства Литви, Австрії та Латвії Про це йдеться у щорічному звіті Європейської комісії про видачу шенгенських віз в усіх країнах світу. Литва відмовляє у видачі візи у 0,2% випадків, Австрія - у 0,9%, Лат

22:00 Gazeta.ua
Калифорния побила рекорд производства возобновляемой энергии

Калифорнийская энергосеть CAISO сообщила о новом пике производства возобновляемой энергии: в районе 11 часов утра 23 марта доля чистой энергии в общем объеме энергопотребления штата составила рекордные 56,7%.

21:58 Народний корреспондент