Віталій Козловський освідчився на дні народженні

21 марта 05:20 Gazeta.ua
  Модель Раміна Есхакзай погодилася стати дружиною співака Віталія Козловського 6 березня у свій день народження співак 32-річний Віталій Козловський зробив пропозицію моделі Раміні Есхакзай, 25 років. Рік із нею зустрічався.

— Якось випадково побачив Раміну на обкладинці журналу "Плейбой", — розповідає Віталій Козловський. — Зацікавився. Роздивився. І тієї ж миті вирішив, що маю розшукати її. Знайшлися спільні знайомі, тому вже через кілька днів ми з Раміною повечеряли. Із кожним днем все більше часу проводили разом. У якийсь момент зрозумів, що більше без неї не можу жити.

Раміна закінчила Інститут журналістики Київського університету імені Шевченка та Київський університет культури та мистецтв. Її мати — українка, займається торгівлею. Батько — з Афганістану, працює в туристичному бізнесі. Позаторік Раміна брала участь у телепроекті "Холостяк". Боролася за серце футболіста Сергія Мельника. Рік зустрічалася з сином хореографа Дмитра Коляденка 23-річним Філіпом.

— Це принизливе шоу для жінки, — каже Козловський. — Чоловіки мають падати до ніг жінки, а не навпаки. Але мій тато не дивився це шоу і не купував еротичні журнали з фотографіями Раміни. Він сприйняв її як звичайну дівчину. Мамі вона теж дуже сподобалася.

Раніше Віталій Козловський зустрічався з моделлю 27-річною Мариною Хорольською та радіоведучою Надією Івановою, 31 рік.

Раміна погодилася стати дружиною артиста. Дату весілля ще обговорюють.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
В Киеве участились случаи жестокого обращения с детьми: что грозит бездушным родителям

Малышей бьют, бросают без еды и оставляют на улице

07:33 Сегодня.ua