21-річна матір на тиждень покинула дітей у холодній хаті

21 марта 02:11 Gazeta.ua
poradumo.pp.ua

На Прикарпатті 21-річна матір на тиждень покинула двох малих дітей у холодній хаті на свого немічного батька. Інцидент стався 18 березня у селі Озеряни Галицького району на Івано-Франківщині.

Про це кореспондентові Gazeta.ua розповіли в сільській раді.

"Двоє малюків залишилися практично самі вдома на цілий тиждень. Матір їх покинула на діда. Він же за ними не дивився. Щодня їздив до райцентру на благодійні обіди. Дівчинці - 1,2 років. Хлопчикові - 4,6. Голодні, холодні, без нагляду дорослих. Того дня, в суботу, сусідка почула, як із вікна будинку доноситься дитячий плач. Спочатку боялася підійти, мати дітей категорично заборонила наближатися до її родини. Казала не втручатися. Проте крики про допомогу не затихали і сусідка підійшла до вікон. Вона принесла малятам їжу. І так 2 дні. У понеділок, 20 березня, звернулася в сільську раду. Останні викликали соцслужби, поліцію та "швидку".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір покинула свого 13-річного сина в лікарні

"Діти провели весь цей час у повній антисанітарії. Опалення та світло давно відключили за неоплату. Родина неблагополучна. Діти від різних батьків. Хлопчика жінка народила ще неповнолітньою. За сином не дивилася. Бігала гуляти. Її бачили у компаніїї різних чоловіків. До них додому приходили соціальні працівники. Погрожували позбавити батьківських прав. Тоді її сина забрали до реабілітаційного центру, що у селі Медини. Жінка плакала та просила повернути дитину. Так і зробили. Згодом народила дівчинку. Ситуація повторилася. Коли працівники зайшли до будинку, хлопчик запропонував їм чаю. Як виявилося, чаєм дитина називала холодну воду у побитій каструлі. Медики терміново забрали малюків до лікарні. У дітей воші та переохолодження. Дід дітей має психічні розлади. Довідки не має, але поводить себе не зовсім адекватно",- розповіли в сільській раді.

Нині жінка на зв'язок не виходить.

Відомо, що хлопчика заберуть назад до реабілітаційного центру. А дівчинку - в будинок малютки. Жінку позбавлять батьківських прав.

У Києві 20-річна мати, яка залишила двох дітей у зачиненій квартирі без їжі на 9 днів, не могла ходити. Владислава Трохимчук народила третю дитину і нібито після пологів у неї боліла нога. Тому до покинутих дітей повернулася, коли біль минув.

Читать далее
DM: Китай догнал Россию и США и превратился в космическую сверхдержаву

Уже к 2022 году Китай надеется запустить свою космическую станцию, которая, возможно, придёт на смену МКС.

22:17 Народний корреспондент
Калифорния побила рекорд производства возобновляемой энергии

Калифорнийская энергосеть CAISO сообщила о новом пике производства возобновляемой энергии: в районе 11 часов утра 23 марта доля чистой энергии в общем объеме энергопотребления штата составила рекордные 56,7%.

21:58 Народний корреспондент
Когда наступает кризис среднего возраста у мужчин

После 35 лет мужчина становится раздражительным, его не устраивает даже собственное отражение в зеркале, не говоря уже о семье, работе и коллегах.

21:49 Народний корреспондент