Бургер із сімома котлетами продали за 10 тисяч доларів

21 марта 00:30 Gazeta.ua
Автор: ФОТО з сайта www.dailymail.co.uk Для благодійного аукціону член катарської королівської сім’ї приготував бургер із сімома котлетами й сиром. За виручені кошти куплять обладнання для діагностики раку грудей

Семишаровий бекон-чизбургер, приготований членом катарської королівської сім'ї, продали за $10 тис. у Дубаї. За ці гроші покупець отримав бургер із сімома шматками яловичини, які символізували сім еміратів країни, сиром чеддер і булкою з шафраном.

Усі зароблені кошти надіслали фонду, який займається інформуванням про рак грудей.

— Два роки тому ми побили світовий рекорд, продавши один гамбургер за 7 тисяч доларів. Цьогоріч хотіли перевершити самі себе, — розповідає шейх Мохаммед бін Абдулла аль-Тані. — Всі кошти підуть на інформування про рак грудей і закупівлю обладнання для ранньої діагностики.

Покупцем королівського бургера виявилася мільйонерка Аль Фахім. Вона повідомила, що запропонувала вищу ціну, бо хотіла зробити внесок у добру справу. І вшанувати честь колишнього директора фонду, який помер торік.

Окрім бургера, в Дубаї продали ще кілька благодійних страв. Їхня загальна вартість становила $30 тис.

Читать далее
Перспективы китайско-российского военного альянса

Однако, сегодня мир коренным образом изменился, и повсюду видны признаки того, что Москва и Пекин с каждым днем становятся все ближе друг к другу

17:12 mixednews.ru
Докладчик ПАСЕ по Украине: Русские манипулировали мной

Евродепутат уверен, что, в конечном счете, его поездка в Сирию вместе с Аграмунтом была полезной

09:21 Сегодня.ua