Польща спростила процедуру видачу віз

20 марта 23:45 Gazeta.ua

Консульства Польщі у пунктах прийому візових анкет в Україні спростили порядок видачі віз. Це стосується національної та шенгенської віз.

"Починаючи з 3 квітня 2017 року нова система реєстрації буде запроваджена у пунктах прийому візовий анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях. Має на меті спростити та полегшити процедуру отримання реєстрації. Заявники, котрі зареєстровані у Луганській та Донецькій областях, можуть подавати документи на отримання візи в пункти у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях за умови надання довідки, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області", - повідомляє Консульство Республіки Польща у Вінниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко домовився зі Швейцарією та Ліхтенштейном щодо безвізу

Кабмін встановив квоти на імміграцію для іноземців, які хочуть приїхати в Україну. Це 3 963 людини на 2017 рік. Для родичів громадян України - повнорідні брати і сестри, дідусі та бабусі, онуки чи онучки – 1 187 осіб. Для осіб, які раніше були громадянами країни, – 558. Для батьків, подружжя та неповнолітніх дітей іммігрантів – 2 223 людини.

Читать далее
Перспективы китайско-российского военного альянса

Однако, сегодня мир коренным образом изменился, и повсюду видны признаки того, что Москва и Пекин с каждым днем становятся все ближе друг к другу

17:12 mixednews.ru
В МИД Китая заявили, что РФ и Китай намерены выполнять резолюции по КНДР

Согласно сообщению, в Нью-Йорке состоялась встреча министра иностранных дел КНР Ван И и заместителя министра иностранных дел России Геннадия Гатилова.

09:20 Народний корреспондент
Родственники Жанны Фриске по-прежнему не могут увидеться с ее сыном

Журналисты сообщают о том, что родственники Жанны Фриске по-прежнему не могут увидеться с ее сыном Платоном. Поначалу они договорились о встрече с отцом мальчика Дмитрием Шепелевым, однако в назначенный день тот, как утверждается, не вышел на связь, перед

09:20 Народний корреспондент