Польща спростила процедуру видачу віз

20 марта 23:45 Gazeta.ua

Консульства Польщі у пунктах прийому візових анкет в Україні спростили порядок видачі віз. Це стосується національної та шенгенської віз.

"Починаючи з 3 квітня 2017 року нова система реєстрації буде запроваджена у пунктах прийому візовий анкет у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях. Має на меті спростити та полегшити процедуру отримання реєстрації. Заявники, котрі зареєстровані у Луганській та Донецькій областях, можуть подавати документи на отримання візи в пункти у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях за умови надання довідки, яка підтверджує факт переселення з Донецької чи Луганської області", - повідомляє Консульство Республіки Польща у Вінниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко домовився зі Швейцарією та Ліхтенштейном щодо безвізу

Кабмін встановив квоти на імміграцію для іноземців, які хочуть приїхати в Україну. Це 3 963 людини на 2017 рік. Для родичів громадян України - повнорідні брати і сестри, дідусі та бабусі, онуки чи онучки – 1 187 осіб. Для осіб, які раніше були громадянами країни, – 558. Для батьків, подружжя та неповнолітніх дітей іммігрантів – 2 223 людини.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
ФРДВ ожидает десятки миллиардов долларов китайских инвестиций в течение 15 лет

По мнению гендиректора Фонда развития Дальнего Востока, это станет возможным благодаря запущенной несколько лет назад КНР новой экономической программе "Один пояc, один путь"

07:33 ТАСС