17-річна австралійська модель хоче показата світові красу аборигенської спадщини

20 марта 23:22 Gazeta.ua
Фото: dailymail.co.uk

17-річна Гуала Лала Бейліс з Брісбену, Австралія, хоче взяти участь у щорічному Всесвітньому параді Супермоделей в Китаї.

"Я хочу показати світові красу моєї спадщини, - сказала дівчина. - Я хочу бути представником унікального образу аборигенів."

"Своє перше дефіле я зробила в Брісбені у 15 років. Ніколи не озиралася назад. З тих пір, це була моя мрія – стати однією з найуспішніших супермоделей Австралії", - розказала Гуала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модель з синдромом котячого ока знялася для глянцю

Після школи дівчина переїхала до Сіднею та здобула шалену популярність. Перемогла на конкурсі серед пошуку моделей в Австралії .

"Спочатку я дивилися на популярних моделей, визнаних світом. Вони мали світле волосся та блакитні очі. Вони не відображали того, що я хотіла показати", - зазначила Бейліс.

Сьогодні зірка Австралії займається збором коштів для перельоту, проживання та вхідних внесків для конкурсу. Створила для цього сторінку в мережі. Також у соцмережах дає поради майбутнім красуням, як слід готуватися до конкурсів.

37-річну модель та акторку, Келлі Брук, визнали жінкою, що має досконале тіло. Таких висновків дійшли дослідники Університету штату Техас.

Читать далее
Перспективы китайско-российского военного альянса

Однако, сегодня мир коренным образом изменился, и повсюду видны признаки того, что Москва и Пекин с каждым днем становятся все ближе друг к другу

17:12 mixednews.ru
Докладчик ПАСЕ по Украине: Русские манипулировали мной

Евродепутат уверен, что, в конечном счете, его поездка в Сирию вместе с Аграмунтом была полезной

09:21 Сегодня.ua