Коли потрібно чистити зуби ниткою

20 марта 20:50 Gazeta.ua
Коли потрібно чистити зуби ниткою Фото: listerine.ruЧистити зуби потрібно не тільки щіткою, а й ниткою. Вона більше піклується про здоров'я ясен. Виявляється, проблеми зубів починаються з проміжків між ними. Тому не вичищаючи їх ниткою, можна забути про бездоганну посмішку. Про це Gazeta.ua розповіла Тетяна Вікович-Вдовенко, столичний пародонтолог.

"Рот — найбрудніше місце в організмі. Сюди потрапляють багато бактерій, і кожна намагається там прижитися, приклеїтись до чогось нерухомого. Позбутися їх можна тільки зубною ниткою", - каже лікар.

Нитки є плетені і флосові — тонкі. Щоб правильно вибрати, треба оцінити розмір проміжку між зубами. Флосові універсальні, бо поміщаються скрізь. А плетені товстіші і можуть травмувати ясна.

Є дві техніки чищення зубів ниткою — для правші та шульги.

1. Правші треба відірвати 40–50 см нитки.

2. Намотати на середній палець правої руки майже на всю довжину. На середній палець лівої руки — 1–2 оберти, щоб зафіксувати нитку. Вказівними пальцями керують нею. Один зверху, аби тиснув на нитку, і другий — знизу. Так не травмуватимуться ясна.

3. Нитку вводять в отвір між зубами. Притискають до стінки одного і виводять. Повторюють двічі. Потрібно зішкребти наліт.

4. Використану частину нитки перемотують на лівий палець. Чистою ниткою повторюють процедуру із наступним зубом.

Шульги роблять усе так само, але міняють руки.

"Чистити зуби ниткою треба раз на день. Краще ввечері. Тоді людина не поспішає і робить це якісно", - радить лікар.

Читать далее
Калифорния побила рекорд производства возобновляемой энергии

Калифорнийская энергосеть CAISO сообщила о новом пике производства возобновляемой энергии: в районе 11 часов утра 23 марта доля чистой энергии в общем объеме энергопотребления штата составила рекордные 56,7%.

21:58 Народний корреспондент
Когда наступает кризис среднего возраста у мужчин

После 35 лет мужчина становится раздражительным, его не устраивает даже собственное отражение в зеркале, не говоря уже о семье, работе и коллегах.

21:49 Народний корреспондент
Укргідрометцентр: з 1 квітня в Україні буде тепло

В Українському гідрометцентрі повідомляють, що з 1 квітня в Україні буде тепло.

21:49 Народний корреспондент