Меркурій покривається зморшками від старості

20 марта 19:19 Gazeta.ua

В процесі старіння планета Меркурій поступово всихає. На ній появляються субстанції, схожі на зморшки. За останні 4 млрд років діаметр Меркурія зменшився на 7 км.

Для астрофізиків ця планета є найскладнішою в Сонячній системі, оскільки вона знаходиться дуже близько до Сонця. Про це повідомляє Свопи.

У Меркурія є металеве ядро, тверда поверхня і розріджена атмосфера. На неї впливають коронарні спалахи і викиди сонячної радіації, а також висока температура.

Спеціалісти NASA намагаються зрозуміти, які процеси відбуваються на поверхні Меркурія та яке майбутнє її чекає.

Гіпотезу, що людина пішла від мавп, спростували американські дослідники з Північно-Західного університету. Вони дослідили залишки доісторичних тварин і висунули нову гіпотезу про еволюцію людини.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
ФРДВ ожидает десятки миллиардов долларов китайских инвестиций в течение 15 лет

По мнению гендиректора Фонда развития Дальнего Востока, это станет возможным благодаря запущенной несколько лет назад КНР новой экономической программе "Один пояc, один путь"

07:33 ТАСС