Психолог розповіла, що потрібно для щастя

20 марта 18:44 Gazeta.ua
Людина народжена для щастя. 

Сьогодні у світі відзначають День щастя. Свято ухвалила ООН 5 років тому.

У рейтингу щасливих країн Україна цього року опинилася на 132-му місці. Попереду - Гана, позаду - Уганда.

Відчуття щастя будується на суб'єктивному відчутті людиною задоволеності своїм життям, кажуть психологи.

"Щастя залежить від тих речей і подій, у яких людина бачить сенс свого життя. Що потрібно для щастя? Питання риторичне, бо все залежить від цінностей кожної окремої людини. Для когось це - мати здорову сім'ю, а для когось - купу грошей. Хтось вміє насолоджуватися теплою сонячною погодою, а для когось це нічого не варто. Але все наше життя - це і є щастя", - розповідає Gazeta.ua кандидат психологічних наук Ірина Губеладзе.

Відчуття радості та щастя можна досягти підвищуючи в організмі синтез гормонів щастя - ендорфіу і серотоніну.

"Заняття спортом і фізичне навантаження підвищує рівень цих гормонів у кілька разів. Тому замість лежати на дивані і хандрити – швиденько біжіть у ліс чи у спортзал. Підвищувати їх рівень можна і за допомогою вуглеводної їжі. Особливо, всім відома дія солодкого, а ще краще – шоколаду", - радить психолог.

З точки зору психології щастя легше найти людям, які мають високий рівень рефлексії.

"Люди, які мають високий рівень рефлексії, добре усвідомлюють, які речі, моменти їх роблять щасливими, а які засмучують. Тому вони можуть частіше помічати добрі події в житті і уникати поганих. У кожної людини в житті бувають білі й чорні смуги. Існує думка, що всі події життя сірі, і тільки ми вирішуємо в який колір їх зафарбувати", - каже фахівець.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
В Киеве участились случаи жестокого обращения с детьми: что грозит бездушным родителям

Малышей бьют, бросают без еды и оставляют на улице

07:33 Сегодня.ua