Чи впливають соцмережі на ізоляцію

20 марта 15:18 Gazeta.ua
Чи впливають соцмережі на ізоляцію 

Вчені з'ясували, що часте використання соціальних мереж підвищує ризик соціальної ізоляції. Науковці опитали 1787 американців у віці від 19 до 35 років. Учасники заповнювали шкалу соціальної ізоляції, яку вони відчували за останні 7 днів. Також добровольці вказували час і частоту використання 11 соціальних мереж у тиждень. В середньому учасники відвідували соціальні мережі 30 разів на тиждень, тільки 3,2% повідомили, що не користуються подібними сервісами.

Це дослідження вказує на значущий зв'язок між відчуттям ізоляції та активністю в соціальних мережах. Висновок про однозначний причинно-наслідковий зв'язок до цього не могли зробити. Це не дозволяв формат дослідження. Неможливо стверджувати, що люди, які відчувають почуття ізоляції в реальному житті частіше користуються соціальними мережами. Також не можна говорити про агресивну роль соціальних мереж у формуванні відчуття ізольованості. Ці два параметри можуть бути залежними від чогось третього, - говорить Gazeta.ua Олександр Пушков, сімейний і дитячий психотерапевт.

Раніше стало відомо, що більше половини інтернет-користувачів в усьому світі отримують новини з соціальних медіа.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
ФРДВ ожидает десятки миллиардов долларов китайских инвестиций в течение 15 лет

По мнению гендиректора Фонда развития Дальнего Востока, это станет возможным благодаря запущенной несколько лет назад КНР новой экономической программе "Один пояc, один путь"

07:33 ТАСС