Вчені розповіли, які продукти зміцнюють серце

20 марта 14:15 Gazeta.ua
Продукти, які зміцнюють серце 

Дослідники з'ясували, як за допомогою їжі зміцнити серце.

Для цього вони дослідили, що їдять представники болівійського племені Tсімані, у яких найздоровіша у світі серцево-судинна система

Результати вчені надрукували в журналі Lancet.

Вони слідкували за 705 жителями Болівії.

Експерти визначили індекс коронарного кальцію, який встановлює ризик виникнення ішемічної хвороби серця. При ній порушується кровопостачання міокарда від ураження коронарних артерій.

Якщо індекс коронарного кальцію дорівнює 100-400, то високий ризик появи легких порушень функцій коронарних артерій. У болівійців він становив від 1 до 100.

У 65% літніх людей, які виповнилося 75 років, цей показник дорівнював нулю.

Вчені вважають, що ці люди мають міцне серце завдяки відсутності у них звички паління та вживання алкоголю.

Вони багато ходять. Щодня роблять 15-17 тисяч кроків.

Також вони дотримуються спеціальної дієти. Вони в основному рис, кукурудзу, корінь маніока, великі овочеві банани плантано і безліч горіхів. Також вони вважають за краще пісне м'ясо. Всього 72% калорій надходить в організм цих болівійців з вуглеводами, а 14% - з жирами. Решта припадає на білки.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
ФРДВ ожидает десятки миллиардов долларов китайских инвестиций в течение 15 лет

По мнению гендиректора Фонда развития Дальнего Востока, это станет возможным благодаря запущенной несколько лет назад КНР новой экономической программе "Один пояc, один путь"

07:33 ТАСС