Заклики до зменшення бюджету Міноборони – це державна зрада - Пашинський

20 марта 13:52 Gazeta.ua
Заступник керівника фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський вважає, що фраза про припинення фінансування армії належить агентам Кремля

Заклики до зменшення фінансування Міністерства оборони під час російської військової агресії є, як мінімум, державною зрадою.

Про це заявив заступник керівника фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський на засіданні Погоджувальної ради.

"Останні декілька місяців звучить така фраза: давайте припинимо фінансування армії, тому що там усе розкрадають. Таке можуть говорити або агенти Кремля, або ж люди, які жодного разу на власні очі не бачили стану речей в ЗСУ в 2014 та в 2017 роках", - зазначив Сергій Пашинський.

За його словами, під час обговорення проблем в лавах ЗСУ серед депутатів найгострішим питанням було те, чому українські бронетанкові заводи шиють погану форму для солдатів. "Оце було найрезонансніше питання", - сказав Пашинський.

Він додав, що корупція в армії існує, проте, її виявляють і з нею боряться.

"Але слухати те, що ми повинні зменшити бюджет Міноборони, тому що так Путіну хочеться, і дуже гарно звучить – це державна зрада, як мінімум", - наголосив представник "Народного фронту".

"В минулому році оці так звані борці з корупцією за хабарі, отримані в онищенків та курченків, провалили ухвалення закону про спецконфіскацію", - заявив Сергій Пашинський.

"Ми не виконали програми підвищення обороноздатності в минулому році, в цьому році ми були змушені скористатися не дуже зручним для держави інструментом – державною гарантією, і зараз оборонні заводи фінансуються під державні гарантії державними банками", - повідомив він.

Читать далее
8 способів тренувати пам'ять

Запам'ятовування імен героїв серіалів, рецептів та віршів сприяє розвитку пам'яті. Якщо виконувати такі вправи регулярно, можна одночасно використовувати зорову, слухову пам'ять та увагу. Про це розповідає dnevnyk-uspeha.com. Мати на меті одне завдання д

01:45 Gazeta.ua
Какие виды физической нагрузки помогут похудеть

Физическая активность позволяет сжечь лишние калории и улучшить обмен веществ

01:45 Сегодня.ua
Российский режиссер об РФ: Мы значительно хуже Северной Кореи

По словам Манского, граждане Северной Кореи не могут изменить свое государство, а вот россияне - "сами просрали" свою страну

01:44 ЛІГА.net