Україна увійшла до рейтингу з розвитку електромобілів

20 марта 12:30 Gazeta.ua
Україна увійшла у п'ятірку міжнародного рейтингу з розвитку електромобілів. 

Україна увійшла до п'ятірки міжнародного рейтингу за темпами розвитку електромобілів.

Україна випередила США, Японію та Нідерланди, інформує InsideEVs. Попереду - Ісландія, Швеція, Норвегія та Китай.

Кожна країна в рейтингу отримувала певну кількість балів за кількома критеріями. Серед таких - темпи розвитку інфраструктури, швидке зростання електрокарів на ринку, політична підтримка розвитку електромобілів. Україна набрала 39 балів зі 100. Утім лише Норвегія і Китай перетнули позначку в 50 балів.

Головною причиною потрапляння України до рейтингу називають швидке зростання частки електрокарів. У тому числі нових автомобілів, які українці купували у 2016-му. За останній рік цей показник зріс у 5 разів. Кількість проданих за рік електрокарів перевищила 2500 тис.

Більшість автомобілів потрапили в Україну після 2-х років використання в країнах Європи. Половина з них – Nissan Leaf.

Окрім того, Україна набагато випереджає інші країни Східної Європи і за темпами розвитку інфраструктури для електрокарів.

Більш ніж на 40% можуть подешевшати електромобілі. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі робочої групи з питань стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні. На зустрічі презентували робочу версію законопроекту з розвитку цієї галузі.

Читать далее
«Начало конца Евровидения»: как эксперты оценивают запрет Киева на въезд Самойловой

Вице-премьер Украины Вячеслав Кириленко заявил, что Россия сможет принять участие в конкурсе «Евровидение-2017», только если будет выдвинут другой представитель.

07:38 Народний корреспондент
Для начинающих водителей введены ограничения сроком на два года

Правительство России внесло изменения в Правила дорожного движения, которые устанавливают ограничения в отношении водителей со стажем менее двух лет. Ограничения, в частности, касаются возможности буксировки других механических транспортных средств, перев

07:34 Lenta.ru
В Киеве участились случаи жестокого обращения с детьми: что грозит бездушным родителям

Малышей бьют, бросают без еды и оставляют на улице

07:33 Сегодня.ua