Медики розказали, як рятуватися від смогу

9 марта 20:00 Gazeta.ua

Пити багато води, не провітрювати в хаті, та менше ходити по вулиці в час, коли на вулиці багато смогу рекомендують медики. Про це пише Українська правда.

"Дітям потрібно випивати до 1,5 літра на добу, дорослим і підліткам – до 2 літрів води. Потрібно утриматися від прогулянок, поменше відкривати кватирки. Якщо дитина погано почувається, то краще її залишити вдома. Жодної паніки бути не має, це не страшно", – сказав дільничний педіатр поліклініки Святошинського району №1 Павло Смалько.

Тим часом, синоптики розповіли, що сильні тумани спостерігають по всій правобережній Україні.


"Дихайте через раз, якщо ви живете у великих, відповідно, загазованих містах. Вікна зараз, на щастя, й так не відкриваємо. Діти хай, при можливості, посидять вдома. Бо поєднання сильного туману з викидами міста у повітря при майже штилі – це смог, і тому, вдихати це неприємно, але ще й може бути шкідливо. Чекаємо посилення вітру", – сказала синоптик Наталка Діденко.

Густий туман укрив Київ. Зокрема, Позняки, Осокорки, Березняки, Дарницю і Троєщину 8 березня. У прес-службі КМДА сказали, що це типове явище для мегаполісів, пов'язане винятково з погодними умовами. Туман розвіється одразу, щойно зміняться погодні умови, зокрема, інтенсивність руху повітря.

Читать далее
Мэй не исключила возможности выплаты Британией денежных средств Евросоюзу в связи с Brexit

При этом британский премьер не стала уточнять сумму, которая может быть выплачена Британией Евросоюзу

01:52 Сегодня.ua
8 способів тренувати пам'ять

Запам'ятовування імен героїв серіалів, рецептів та віршів сприяє розвитку пам'яті. Якщо виконувати такі вправи регулярно, можна одночасно використовувати зорову, слухову пам'ять та увагу. Про це розповідає dnevnyk-uspeha.com. Мати на меті одне завдання д

01:45 Gazeta.ua
Какие виды физической нагрузки помогут похудеть

Физическая активность позволяет сжечь лишние калории и улучшить обмен веществ

01:45 Сегодня.ua