Встановили, чому люди погано сплять на новому місці

21 февраля 10:08 Gazeta.ua

На новому місці у людей під час сну одна півкуля працює як під час неспання. До таких висновків прийшли американські науковці з Університету Брауна.

За словами вчених, уся причина криється у будові головного мозку. Коли людина перший раз ночує на новому місці, дві півкулі головного мозку показують різноманітні зразки активності. Про це інформує aspekty.net.

"Морські тварини і деякі птахи мають асиметричну роботу головного мозку. Так, одна півкуля може спати, а інше не спати. У людини такого явища немає, проте наші останні дослідження виявили, що, можливо, у людини є аналогічна мініатюрна система, яка є у дельфінів і китів", - каже один з авторів роботи Юка Сасакі.

Це проблему можна зменшити. Для цього варто брати у подорож свою подушку.

Безсоння залежить від віку. Спосіб боротьби з відсутністю якісного відпочинку слід добирати за віковими особливостями.

Читать далее
8 способів тренувати пам'ять

Запам'ятовування імен героїв серіалів, рецептів та віршів сприяє розвитку пам'яті. Якщо виконувати такі вправи регулярно, можна одночасно використовувати зорову, слухову пам'ять та увагу. Про це розповідає dnevnyk-uspeha.com. Мати на меті одне завдання д

01:45 Gazeta.ua
Какие виды физической нагрузки помогут похудеть

Физическая активность позволяет сжечь лишние калории и улучшить обмен веществ

01:45 Сегодня.ua
Российский режиссер об РФ: Мы значительно хуже Северной Кореи

По словам Манского, граждане Северной Кореи не могут изменить свое государство, а вот россияне - "сами просрали" свою страну

01:44 ЛІГА.net