Рак шкіри та легень лікують ін'єкціями

17 февраля 16:35 Gazeta.ua
Професор Олексій Ковальов. Фото надане MSD Україна

В Україні офіційно зареєстрували першу ін'єкцію від раку. Вона діє не на вражені клітини, а стимулює імунітет людини розпізнавати і знищувати їх. Препаратом лікують 4 стадію раку шкіри та легенів, які раніше вважались неоперабельними.

Ліки розробили в Америці. Дослідження проводили у багатьох країнах світу.

"Ракові клітини за мільйони років еволюції навчились ховатися від імунітету людини. Завдяки новій, революційній методиці, ми стимулюємо людський імунітет розпізнавати ракові клітини. Дослідження, які проводились в тому числі і в нашій країні, довели що завдяки новій методиці виліковуються 40% хворих на останній, четвертій, стадії меланоми. Перспективи імунотерапії раку дуже великі", - розповів під час прес-конференції професор Олексій Ковальов, головний експерт МОЗ України зі спеціальності "Онкологія".

Імуноонкологічний препарат вже зареєстрований та використовується в більш ніж 50 країнах світу, включаючи США, Канаду, Ізраїль, країни Європейського союзу.


Препарат коштує 4 тис. дол. США за флакон. За один раз пацієнт мусить вживати два флакони. Українські онкологи сподіваються, що для таких хворих можна залучити державні програми, аби знизити вартість лікування.

Читать далее
В електричці жінці встромили ніж у шию

У Харкові в електропоїзді чоловік напав з ножем на 75-річну жінку. Інцидент стався 23 лютого. Потерпілу забрала "швидка".

02:11 Gazeta.ua
Объединение оппозиции: в Женеве прошли межсирийские переговоры о переговорах

В пятницу спецпосланник генсека ООН по Сирии Стаффан де Мистура провел двусторонние консультации с правительственной делегацией и оппозиционным Высшим комитетом по переговорам

02:08 ТАСС